Pielgrzymka do Watykanu i Rzymu Pielgrzymka do Ojca Pio w rocznicę śmierci Pielgrzymka do Ojca Pio City Break Rzym 4 dni Odnowienie Ślubowania dla malżeństw w Rzymie Wycieczka Neapol Monte Cassino Watykan Rzym Pielgrzymka do Sw Rity Wycieczka do Mediolanu Rzym i Sekrety Watykanu 4 Dni Pielgrzymka do Watykanu i Rzymu Toskania od Florencji do Pizy (8 dni) 51 Rocznica Śmierci Ojca Pio!Pielgrzymka do Włoch! Jesienny weekend w Rzymie 51 Rocznica Śmierci Ojca Pio Pielgrzymka do sanktuariów Włoch z rejsem na wyspę Capri Rzym i Sekrety Watykanu 4 Dni
preload image preload image

Pielgrzymka do Watykanu i Rzymu

5 dni z wylotem z Modlina/Krakowa

od 1590 PLN / os

Pielgrzymka do Ojca Pio w rocznicę śmierci

8 dni z wylotem z Modlina/Krakowa

od 2190 PLN / os

Pielgrzymka do Ojca Pio

6 dni z wylotem z Modlina lub Krakowa

tylko 1990 PLN / os

City Break Rzym

4 dni z wylotem z Modlina lub Krakowa

od 1390 PLN / os

Odnowienie Ślubowania dla malżeństw.

6 dni z wylotem z Warszawa-Okęcie

tylko 1990 PLN / os

Neapol Monte Cassino Watykan Rzym

6 dni z wylotem z Modlina

od 1950 PLN / os

Pielgrzymka do św. Rity

6 dni z wylotem z Warszawy

od 2190 PLN / os

Mediolan stolica mody

4 dni z wylotem z Gdańska, Krakowa, Modlina i Wrocławia

od 1490 PLN / os

Rzym i Sekrety Watykanu

4 dni z wylotem z Warszawy

od 1390 PLN / os

Pielgrzymka do Rzymu - San Giovanni Rotondo

6 dni z wylotem z Modlina/Krakowa

od 2290 PLN / os

Toskania od Florencji do Pizy

8 dni z wylotem z lotn. Gdańsk-Rębiechowo

od 2790 PLN / os

51 Rocznica Śmierci Ojca Pio! Pielgrzymka do Włoch.

8 dni z wylotem z Warszawa/Okęcie

od 2390 PLN / os

Jesienny weekend w Rzymie

5 dni z wylotem z Modlina/Krakowa

od 1850 PLN / os

51 Rocznica Śmierci Ojca Pio

8 dni z wylotem z Warszawy

od 2390 PLN / os

Pielgrzymka do sanktuariów Włoch z rejsem na wyspę Capri

10 dni z wylotem z Warszawy

od 2790 PLN / os

Rzym i Sekrety Watykanu

4 dni z wylotem z Warszawy

od 1690 PLN / os


Zwiedzane miejsca: Rzym, Watykan, Monte Cassino, Neapol, Pompeje, Sorrento, Wyspa Capri, San Giovani Rotondo, Monte Sant Angelo, Manopello, Lanciano.

Organizator zapewnia:

 • Przelot z Polski do Rzymu i z powrotem linią lotniczą Alitalia z lotniska Warszawa-Okęcie
 • Transport: Autokar
 • 9 noclegów w hotelach ***
 • 9 śniadań wzmocnionych, 9 gorących obiadokolacji
 • ubezpieczenie od NNW, KL i bagażu Towarzystwa Ubezpieczeniowego ERV
 • Podatek VAT
 • Opiekę licencjonowanego pilota
 • Opiekę duchową Księdza
 • Codzienną Mszę Świętą w czasie trwania pielgrzymki

 
Termin: 21.07-30.07.2019  (10 dni, samolot)

Cena: 2790 PLN

 

Warunki płatności:
Przy zakupie wycieczki należy wpłacić 30% ceny wyjazdu. Dopłata do 100% ceny najpóźniej do 30 dni przed planowanym terminem wylotu, przesłana na konto bankowe podane w formularzu umowy-zgłoszenia.

Środek lokomocji: Samolot, autokar.

Skąd wyjazd:  Lotnisko Warszawa-Okęcie

 

PROGRAM RAMOWY

Dzień 1:

Zbiórka uczestników na  lotnisku W-wa Okęcie  następnie przelot do Rzymu . Następnie przejazd na zwiedzanie Rzymu Barokowego. Spacer po najpiękniejszych placach Wiecznego Miasta, Piazza Navona z fontanną Quatro Fiumi, Piazza Rotonda z Panteonem-antyczną świątynią wszystkich bogów, Piazza di Spagna ze słynnymi schodami hiszpańskimi znanymi z pokazów mody  oraz mały plac z monumentalną fontanną di Trevi uwiecznioną w filmie Feliniego La doce Vita. Powrót do hotelu na obiadokolację i nocleg.

2.Dzień:

Po śniadaniu przejazd do Watykanu. Zwiedzanie z przewodnikiem  Muzeów Watykańskich z Kaplicą Sykstyńską, miejscem konklawe i  freskami przedstawiającymi sceny ze Starego i Nowego Testamentu pędzla  Michała Anioła następnie Bazyliki Św. Piotra ze słynną Pietą, Kaplica Św. Sebastiana z grobem Jana Pawła II, Placu Św. Piotra z niezwykłą kolumnadą Berniniego i Spiżową Bramą oraz słynnym oknem Pałacu Papieskiego, Zwiedzanie w Bazyliki Św. Piotra: Msza Święta w Kaplicy św. Sebastiana  przy grobie św. Jana Pawła II (o ile to będzie możliwe, w przeciwnym razie  Masza Święta odbędzie się w Grotach Watykańskich – np. w Kaplicy Polskiej). Nawiedzenie grobu św. Jana Pawła II (modlitwa prywatna).. Powrót do hotelu na obiadokolację i nocleg.

3.Dzień:

Po śniadaniu przejazd do centrum miasta na zwiedzanie starożytnego Rzymu. Zwiedzanie Rzymu starożytnego- Forum Romanum, Koloseum (z zewnątrz) Placu Weneckiego  z Ołtarzem Ojczyzny (Grobu Nieznanego Żołnierza). W godzinach popołudniowych przejazd do Bazyliki św. Jana na Lateranie –pierwszej siedziby papieskiej a także  katedry Biskupa Rzymu wraz z Pałacem Laterańskim oraz Świętymi Schodami oraz wizyta w  Bazylice Matki Boskiej Większej. W godzinach wieczornych powrót do hotelu na obiadokolację i nocleg. 

4.Dzień:

 Po śniadaniu przejazd do Watykanu i  udział w Audiencji Generalnej na Placu św. Piotra  z Ojcem Świętym Franciszkiem  (o ile Papież będzie obecny w Rzymie). Następnie przejazd  autokarem na wzgórze Monte Cassino miejsce heroicznych walk wojsk polskich w czasie II wojny światowej o przełamanie Linii Gustawa. Wizyta na cmentarzu żołnierzy II Korpusu Polskiego, zapalenie znicza i złożenie kwiatów na grobie gen. Władysława Andersa. Msza Polowa na cmentarzu, którą odprawi opiekun duchowy a także zwiedzanie opactwa św. Benedykta na wzgórzu Monte Cassino. W godzinach wieczornych przejazd autostradą Del Sol w okolice Neapolu. Zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja i nocleg.

5.Dzień:

Po śniadaniu przejazd do Pompejów.  Zwiedzanie z przewodnikiem wykopalisk antycznego miasta położonego w regionie dzisiejszej Kampanii zniszczonego w czasach cesarstwa rzymskiego przez erupcję wulkanu (Wezuwiusza). To  właśnie w tym mieście  popiół wulkaniczny utrwalił budowle, przedmioty oraz niektóre ciała ludzi i zwierząt, co umożliwia  nam obejrzenie wyglądu starożytnego rzymskiego miasta średniej wielkości. W  godzinach południowych przejazd do Sanktuarium Papieskiego Matki Bożej Różańcowej w Pompei słynącego z łask i cudów doznawanych za przyczyną Maryi z Pompei do której co roku przyjeżdżają pielgrzymi z całego świata szukając, wsparcia, pociechy, ratunku a czasem cudu. Następnie przejazd do hotelu w okolicy Neapolu na obiadokolację i nocleg. 

6.Dzień:

Po śniadaniu przejazd autokarem do Neapolu stolicy regionu Kampania. Zwiedzanie miasta rozpoczyna się wizytą w Katedrze św. Januarego, której początki sięgają XIII w. Katedra słynie z cudu przemiany krwi patrona miasta w postaci skrzepłej w płynną oraz XVII wiecznej Kaplicy i renesansowej krypty z urną szczątków świętego. Następnie spacer uliczkami starówki wpisanej na listę światowego dziedzictwa kulturalnego UNESCO (dzielnica szopkarzy neapolitańskich z Kościołem Santa Chiara a także panoramiczny objazd miasta z zapierającymi dech w piersiach widokami na Zatokę Neapolitańską w tym wulkan Wezuwiusz, wyspę Capri i Półwysep Sorrento. W godzinach popołudniowych przejazd do  grobu  Ojca Dolindo włoskiego księdza oraz tercjarza franciszkańskiego prowadzącego życie apostolskie, cieszącego  się wielkim szacunkiem św. Ojca Pio który za życia  doświadczał spotkań z Jezusem przez wiele lat i spisywał je w swoim dzienniku. Podczas jednego z objawień Jezus przekazał mu słowa niezwykłej modlitwy, która dzisiaj jest niezwykle popularna – „Jezu, Ty się tym zajmij”.  Po indywidualnej modlitwie  u Ojca Dolindo powrót do hotelu, zakwaterowanie i nocleg.

7.Dzień:

Po śniadaniu przejazd do portu w Neapolu lub Sorrento.  Rejs statkiem na malowniczą  wyspę Capri położoną na Morzu Tyrreńskim. Zwiedzanie wyspy, wejście  na punkt widokowy z którego rozpościera się  zapierający dech w piersiach widok na lazurowe morze. Następnie wizyta na  plaży.  Dla chętnych kąpiel w morzu i plażowanie. Po południu rejs powrotny do Neapolu. Po opuszczeniu pokładu  statku przejazd do hotelu na obiadokolację i nocleg.

8.Dzień:

Po śniadaniu przejazd na  zwiedzanie Sanktuarium w San Giovanni Rotondo, miejsca szczególnej posługi Francesco Forgione (Ojca Pio) a także miejsca szczególnego kultu świętego zakonnika do którego przybywają nieliczone rzesze pątników by dziękować za łaski jakie za jego przyczyną otrzymali lub chcą otrzymać oraz prosić o jego wstawiennictwo u Boga. Indywidualna  modlitwa przy grobie świętego oraz zwiedzanie  miejsc związanych z życiem i posługą św. Ojca Pio  w tym miedzy innymi Stary Kościół i Krypty. Po Mszy  Św. przejazd autokarem do Sanktuarium Monte Sant Angelo najsławniejszej na całej ziemi krypty św. Michała Archanioła, w której objawił się on ludziom. Następnie powrót do San Giovanni Rotondo na obiadokolację. Wieczorem droga krzyżowa na wzgórzach okalających Sanktuarium.  Następnie powrót do hotelu na obiadokolację i nocleg.

9.Dzień:

Po śniadaniu  wykwaterowanie z hotelu i przejazd do Lanciano na zwiedzanie świątyni franciszkańskiej gdzie od ponad XII wieków przechowywane są dowody jednego z pierwszych i największych cudów eucharystycznych Kościoła katolickiego. Następnie przejazd do Manopello górskiej miejscowości w której od XVI wieku przechowywane jest Volto Santo cudowne Oblicze Jezusa Chrystusa Zmartwychwstałego odbite na chuście. Święty Ojciec Pio, który nigdy nie widział obrazu nazwał Volto Santo z Manopello największym cudem jaki mamy my chrześcijanie. Msza Święta. Po Mszy Świętej czas wolny na indywidualną modlitwę a następnie przejazd do hotelu w okolicy Rzymu nad morzem zakwaterowanie, obiadokolacja i nocleg.

10.Dzień:

Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu przejazd na lotnisko w Rzymie i wylot do Polski

 

Cena nie zawiera:

 • biletów wstępu do zwiedzanych obiektów
 • opłat za przewodników lokalnych
 • podatku miejskiego w hotelach
 • biletów komunikacji miejskiej w Rzymie
 • systemu nagłaśniającego dla grupy tour guide
 • transferów lotnisko-hotel-lotnisko


Razem około 145 EURO/os. płatne u pilota na miejscu

 

Uwagi:

 • dopłata do pokoju jednoosobowego 600 PLN
 • opłaty za napoje do obiadokolacji we własnym zakresie
 • poruszanie się po Rzymie odbywa się komunikacją miejską
 • kolejność zwiedzania może ulec zmianie
 • istnieje możliwość wykupienia ubezpieczenia od kosztów rezygnacji tj. 3% ceny pielgrzymki (kwota płatna przy wpłacie zaliczki i podpisaniu umowy)

 

Jeżeli jesteś zainteresowany tą ofertą zostaw nam swoje dane, a my skontaktujemy się z Tobą by przedstawić Ci szczegóły. Wystarczy, że podasz swoje imię i adres email lub numer telefonu.

 1. Zapytanie o:
 2. Osoba kontaktowa*
  To pole jest wymagane.
 3. E-mail*
  Proszę podać prawidłowy adres e-mail.
 4. Telefon
  Invalid Input
 5. Informacje (preferowany termin, ilość osób itp)*
  To pole jest wymagane.
 6. Preferowana forma kontaktu
  Nieprawidłowe dane
 7. *
  To pole jest wymagane