Pielgrzymka do Ojca Pio City Break Rzym Odnowienie Ślubowania dla malżeństw w Rzymie Wycieczka Neapol Monte Cassino Watykan Rzym Wycieczka do Wenecji Rzym i Sekrety Watykanu 5 Dni 52 Rocznica Śmierci Ojca Pio!Pielgrzymka do Włoch! Rzym i Sekrety Watykanu 4 Dni Odnowienie Ślubowania dla malżeństw w Rzymie
preload image preload image

Wspomnienie Ojca Pio

6 dni z wylotem z Warszawy

tylko 2490 PLN / os

Rzym i Sekrety Watykanu

5 dni z wylotem z Warszawy

od 1870 PLN / os

Odnowienie Ślubowania dla malżeństw.

6 dni z wylotem z Warszawa-Okęcie

tylko 2090 PLN / os

Neapol Monte Cassino Watykan Rzym

6 dni z wylotem z Modlina

od 1950 PLN / os

Wenecja, 5 dni

5 dni, śniadania i obiadokolacje, wylot z Warszawy

od 2250 PLN / os      TERMINY na rok 2022!

Rzym i Sekrety Watykanu

5 dni z wylotem z Warszawy

od 1890 PLN / os

52 Rocznica Śmierci Ojca Pio! Pielgrzymka do Włoch.

8 dni z wylotem z Warszawa/Okęcie

od 2790 PLN / os

Rzym i Sekrety Watykanu

4 dni z wylotem z Warszawy

od 1690 PLN / os

Odnowienie Ślubowania dla malżeństw.

5 dni z wylotem z Warszawa-Okęcie

tylko 2190 PLN / os

Zwiedzane miejsca: Lukka, Florencja, Montecatini Terme, Siena,  Dolina Chianti, Chianti, Piza,  San  Giminiano, Volterra, Pistoia, Montecatini Alto


Organizator zapewnia:

 • Przelot z lotniska w Gdańsku do Pizy i z powrotem zarówno  z bagażem podręcznym 10 kg  jak i bagażem rejestrowanym 20 kg na każdego uczestniaka wycieczki
 • Transport autokarem wloskim na całej trasie zwiedzania
 • 7 noclegów  w hotelu ****  w Toskanii
 • 7 śniadań wzmocnionych ( nie kontynentalnych), 7 gorących obiadokolacji  w tym jedna uroczysta w Faktorii  w prowincji toskańskiej z daniami kuchni toskańskiej, trzech rodzajów wina, zwiedzanieniem winnicy i gaju oliwnego
 • Ubezpieczenie podstwowe typu Standard : NNW, KL, i bagażu gwarantowane przez Towarzystwo Ubezpieczeniowe Europaische Reiseversicherung AG (ERV) z siedzibą w Monachium
 • Podatek VAT
 • Opłata za każdego uczestnika wycieczki do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego
 • Opiekę licencjonowanego pilota
 • Zakaaterowanie: pokoje 2 i 3 osobowe z łazienkami

 
Termin i cena (4 dni, samolot):

06.07-13.07.2018 (8 dni) 2790 PLN


Warunki płatności:

Przy zakupie wycieczki należy wpłacić 30% ceny wyjazdu. Następnie  dopłata do 100%  ceny najpóźniej do 30 dni przed planowanym terminem wylotu.

Środek lokomocji: Samolot

Skąd wyjazd:  Lotnisko Gdańsk-Rębiechowo

 

PROGRAM RAMOWY

1.Dzień-  06.07.2018
Zbiórka uczestników o na lotnisku Gdańsk-Rębiechowo  o godzinie 05.15. Przelot do Pizy. Po przylocie przejazd  autokarem  do Lukki miasta założonego przez Etrusków a także miasta w którym urodził się Giacomo Puccini.   Zwiedzanie miasta- otoczonego pierścieniem zabytkowych budynków na Piazza di  Amfiteatro, z murami obronnymi miasta, Katedry św. Marcina- symbolu miasta, Kościoła San Michele in Foro z charakterystycznymi arkadami. Następnie spacer przez Plac Napoleona.  miasteczka nazywanego małymi Atenami, które dzięki marmurowi od wieków przyciąga artystów z całego świata. Spacer po centrum z licznymi galeriami. Następnie przejazd do hotelu z Montecatini Terme. Zakwaterowanie czas wolny obiadokolacja i nocleg.       

2.Dzień- 07.07.2018
Po śniadaniu wyjazd do Florencji zwiedzanie największych atrakcji stolicy Renesansu: Katedry Santa Maria del Fiore ze słynną kopułą Brunelleschiego, Kościoła św. Krzyża z nagrobkami najznamienitszych florentyńczyków oraz zwiedzanie jednego z najsłynniejszych muzeów świata Galeri Uffizzi- mekki wielbicieli sztuk pięknych z dziełami Rafaela, Leonarda da Vinci i Michała Anioła. Następnie przejazd na punkt widokowy plac Piazzale Michelangelo  z niezwykłym widokiem na Florencję. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

3.Dzień- 08.07.2018r.
Po śniadaniu przejazd do  średniowiecznej - Sieny miasta znanego na całym świecie z wyścigu konnego Palio. Zwiedzanie głównego Placu il Campo, który do dziś zachował swój charakterystyczny kształt muszli oraz gotyckiej katedry z przepięknymi marmurowanymi posadzkami. Zwiedzanie Katedry Sieneńskiej z XII w. kryjącej wiele rzeźb największych artystów Renesansu, Bazyliki św. Dominika oraz domu słynnej św. Katarzyny Sieneńskiej patronki, pielęgniarek, strażników i strażaków. Następnie przejazd do Faktorii-gospodarstwa agroturystycznego z produkcją oliwy z oliwek oraz uprawy doskonałego wina z regionu Toskanii na kolację z degustacją wina oraz dań kuchni lokalnej (możliwość wizyty w zakładzie produkcyjnym oraz zakup specjałów na miejscu). Powrót do hotelu na nocleg.

4.Dzień- 09.07.2018r.
Po śniadaniu  przejazd do Pizy - miasta o niepowtarzalnym klimacie położonego nad rzeką Arno. Zwiedzanie kompleksu zabytków przy przepięknym Placu Cudów, Marmurowej Katedry, okrągłego Baptysterium poświęconego Janowi Chrzcicielowi, starego cmentarza oraz czas wolny pod Krzywą Wierzą-ikoną  miasta i jednym z najbardziej rozpoznawalnych budynków świata. Przejazd do Marina di Pisa na plażowanie i kąpiel  w Morzu Tyrreńskim.   Powrót do hotelu na obiadokolacje i nocleg.   
 
5.Dzień- 10.07.2018r.
Po śniadaniu  wyjazd do San Giminiano miasta zwanego ,,Manhattanem Włoch”  słynącego z czworokątnych wież zbudowanych (w celach obronnych) przez zamożnych mieszkańców w XIII w. Zwiedzanie Piazza del Duomo, Palazzo del Podesta, oraz słynnej  via S.Giovanni z typowymi sklepikami sprzedającymi miejscowe wyroby. Następie przejazd do Voletrry  miasta wampirów malowniczego etruskiego miasta znanego z nakręconego tu filmu ,,Zmierzch”. Zwiedzanie starożytnego teatru rzymskiego, Katedry z XIII w. łuku triumfalnego z VI w p.n.e  z pozostałościami etruskich rzeźb. Spacer ulicą alabastru cenionego kamienia ozdobnego wydobywanego w okolicach miasta.    
   
6.Dzień 11.07.2018r.
Po śniadaniu przejazd autokarem do Chianti – słynnego regionu między Florencją a Sieną z winnicami i pięknymi miasteczkami. To właśnie stąd pochodzi jedno z najsłynniejszych włoskich win: Chianti Classico.  Krótkie zwiedzanie miejscowości Greve in Chianti i Radda in Chianti uważanej za stolicę Chianti. Degustacja lokalnego słynnego wina.  Powrót do hotelu na obiadokolację i nocleg.   

7.Dzień 12.07.2018
Po śniadaniu przejazd do Pistoi - miasta, które niegdyś dorównywało  swoją świetnością Florencji. Spacer po starym centrum z jednym z najpiękniejszych średniowiecznych placów we Włoszech: Piazza del Duomo, katedra św. Zenona z ołtarzem św. Jakuba wykonanym z wytłaczanego srebra, baptysterium i dzwonnica.  Następnie powrót do Montecatini Terme wjazd kolejką do najstarszej części miasta Montecatini Alto malowniczo położonej na wzgórzu skąd roztacza się piękny widok na okolicę  Czas wolny. Powrót do hotelu na obiadokolację i nocleg.

8.Dzień 13.07.2018
W godzinach porannych transfer na lotnisko do Pizy. Wylot do Polski. Przylot na lotnisko w Gdańsku ok. godz. 12.30.Cena nie zawiera:

1)    Kosztów biletu wstępu do zwiedzanych obiektów oraz ich kosztów rezerwacyjnych
2)    Opłat za przewodników miejscowych po zwiedzanych miastach Toskanii
3)    Systemu nagłaśniającego dla grup tour-gude
4)   Opłat za napoje do obiadokolacji,
5)    Dopłaty do pokoju jednoosobowego 500 zł.,
6)    Taksy  klimatyczno-hotelowej  w Toskanii

Na realizację programu każdy uczestnik powinien posiadać - 165 Euro/os  płatne na miejscu u pilota.

 

Uwagi:

- Kolejność zwiedzania może ulec zmianie
- Pilot nie oprowadza grupy po wnętrzach muzeów i obiektach sakralnych.

 

 

Jeżeli jesteś zainteresowany tą ofertą zostaw nam swoje dane, a my skontaktujemy się z Tobą by przedstawić Ci szczegóły. Wystarczy, że podasz swoje imię i adres email lub numer telefonu.

 1. Zapytanie o:
 2. Osoba kontaktowa*
  To pole jest wymagane.
 3. E-mail*
  Proszę podać prawidłowy adres e-mail.
 4. Telefon
  Invalid Input
 5. Informacje (preferowany termin, ilość osób itp)*
  To pole jest wymagane.
 6. Preferowana forma kontaktu
  Nieprawidłowe dane
 7. *
  To pole jest wymagane
 8. Kod Antyspam*
  Kod Antyspam
  OdświeżNieprawidłowe dane