Pielgrzymka do Watykanu i Rzymu Pielgrzymka do Ojca Pio w rocznicę śmierci Pielgrzymka do Ojca Pio City Break Rzym 4 dni Odnowienie Ślubowania dla malżeństw w Rzymie Wycieczka Neapol Monte Cassino Watykan Rzym Wycieczka Rzyma Monte Cassino Watykan Pielgrzymka do Sw Rity Wycieczka do Mediolanu Wycieczka do Wenecji Wycieczka do Toskanii Rzym i Sekrety Watykanu 4 Dni City Break Neapol Pielgrzymka do Watykanu i Rzymu Pielgrzymka do Watykanu i Rzymu Pielgrzymka do Watykanu i Rzymu Pielgrzymka do Watykanu i Rzymu Toskania od Florencji do Pizy (8 dni) Narodowa Pielgrzymka Polaków do Ojca Pio! Jesienny weekend w Rzymie 51 Rocznica Śmierci Ojca Pio Pielgrzymka do sanktuariów Włoch z rejsem na wyspę Capri
preload image preload image

Pielgrzymka do Watykanu i Rzymu

5 dni z wylotem z Modlina/Krakowa

od 1590 PLN / os

Pielgrzymka do Ojca Pio w rocznicę śmierci

8 dni z wylotem z Modlina/Krakowa

od 2190 PLN / os

Pielgrzymka do Ojca Pio

6 dni z wylotem z Modlina lub Krakowa

tylko 1990 PLN / os

City Break Rzym

4 dni z wylotem z Modlina lub Krakowa

od 1390 PLN / os

Odnowienie Ślubowania dla malżeństw.

6 dni z wylotem z Modlina lub Krakowa

tylko 1990 PLN / os

Neapol Monte Cassino Watykan Rzym

6 dni z wylotem z Modlina

od 1950 PLN / os

Rzym, Watykan, Monte Cassino

4 dni z wylotem z Modlina/Krakowa

od 1590 PLN / os

Pielgrzymka do św. Rity

8 dni z wylotem z Modlina/Krakowa

od 1950 PLN / os

Mediolan stolica mody

4 dni z wylotem z Gdańska, Krakowa, Modlina i Wrocławia

od 1490 PLN / os

Wenecja, 5 dni

5 dni z wylotem z Krakowa i Modlina

od 1690 PLN / os

Toskania w 5 dni

5 dni z wylotem z Gdańska i Modlina

od 1650 PLN / os

Rzym i Sekrety Watykanu

4 dni z wylotem z Warszawy

od 1390 PLN / os

Neapol i wyspa pełna kwiatów-Capri

4 dni z wylotem z Modlina lub Gdańska

od 1590 PLN / os

Rzym Wieczne Miasto 5 dni

5 dni z wylotem z Modlina/Krakowa

od 1690 PLN / os

Rzym Wieczne Miasto 5 dni

5 dni z wylotem z Modlina

od 1690 PLN / os

Pielgrzymka do Rzymu - San Giovanni Rotondo

6 dni z wylotem z Modlina/Krakowa

od 2290 PLN / os

Wenecja Romantic Tour

4 dni z wylotem z Warszawy

od 1890 PLN / os

Toskania od Florencji do Pizy

8 dni z wylotem z lotn. Gdańsk-Rębiechowo

od 2790 PLN / os

Narodowa Pielgrzymka Polaków do Ojca Pio!

7 dni z wylotem z Warszawa/Okęcie

od 2290 PLN / os

Jesienny weekend w Rzymie

5 dni z wylotem z Modlina/Krakowa

od 1850 PLN / os

51 Rocznica Śmierci Ojca Pio

8 dni z wylotem z Warszawy

od 2390 PLN / os

Pielgrzymka do sanktuariów Włoch z rejsem na wyspę Capri

10 dni z wylotem z Warszawy

od 2790 PLN / os


Zwiedzane miejsca: Rzym Watykan, Asyż, Cascia , Loreto, San Giovanni Rotondo, Lanciano, Monte Cassino.

Organizator zapewnia:

 • Przelot z lotniska Warszawa-Okęcie linią lotniczą Alitalia zarówno z bagażem podręcznym o wadze 8 kg jak i bagażem rejestrowanym 23 kg
 • Transfery autokarem: lotnisko-hotel-lotnisko
 • Opłaty lotniskowe
 • Zakwaterowanie: 7 noclegów w hotelach ***/**** we Włoszech
 • Wyżywienie: 7 śniadań wzmocnionych (jedno śniadanie w formie pakietu w dniu wylotu do Polski) plus 8 gorących obiadokolacji
 • Transport włoskim autokarem
 • Opłaty za wjazdy do miast na całej trasie pielgrzymki
 • Ubezpieczenie od NNW, KL i bagażu Towarzystwa Ubezpieczeniowego ERV
 • Opłatę obowiązkową za każdego uczestnika pielgrzymki do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego
 • Podatek VAT
 • Opiekę licencjonowanego pilota
 • Opiekę duchową księdza w czasie trwania pielgrzymki
 • Udział w uroczystościach w Watykanie związanych z 40 rocznicą wyboru Polaka Kardynała Karola Wojtyły na Stolicę Piotrową
 • Codzienną Mszę Świętą w odwiedzanych Sanktuariach Włoch

 
Termin: 14-21.10.2018  (8 dni, samolot)

Cena: 2390 PLN   SPRZEDAŻ ZAKOŃCZONA

 

Warunki płatności:
Przy zakupie wycieczki należy wpłacić 30% ceny wyjazdu. Dopłata do 100% ceny najpóźniej do 30 dni przed planowanym terminem wylotu, przesłana na konto bankowe podane w formularzu umowy-zgłoszenia.

Środek lokomocji: Samolot, autokar.

Skąd wyjazd:  Lotnisko Warszawa-Okęcie

 

PROGRAM RAMOWY

1.Dzień:

Zbiórka uczestników na lotnisku Warszawa-Okęcie o godz.09:00 przed wejściem do Kaplicy na lotnisku W-wa Okęcie. Następnie Msza Święta. Po Mszy św.    odprawa paszportowo-bagażowa i przelot do Rzymu. Po wylądowaniu na lotnisku w Rzymie o godz. 14.15. przejazd  autokarem do Asyżu zakwaterowanie w hotelu obiadokolacja i nocleg.   

2.Dzień:

Po śniadaniu przejazd do Asyżu mistycznego serca Włoch. Wizyta w mieście św. Franciszka. Zwiedzanie Bazyliki Santa Maria degli Angeli z Kaplicą Porcjunkuli-miejsca będącego kolebką zakonu franciszkańskiego a także miejsca śmierci świętego. Następnie przejazd do górnego miasta. Zwiedzanie Bazyliki św. Franciszka. Nawiedzenie  grobu Świętego z możliwością obejrzenia cyklu 28 fresków mistrza Giotta. W godzinach popołudniowych przejazd do Cascia małej miejscowości w regionie Umbria, w której znajduje się sanktuarium św. Rity patronki od spraw trudnych i beznadziejnych. Zwiedzanie Sanktuarium św. Rity.  oraz kościoła w którym została pochowana i gdzie znajduje się jej zabalsamowane ciało. Przejazd do hotelu w Rzymie na obiadokolację i nocleg.

3.Dzień:

Po śniadaniu przejazd do Watykanu i udział w uroczystościach  związanych z 40 rocznicą wyboru Polaka  Kardynała Karola Wojtyły na Stolicę Piotrową. Następnie przejazd na Plac Wenecki. Zwiedzanie Rzymu antycznego w programie miedzy innymi: wejście na Wzgórze Kapitolińskie, Ołtarz  Ojczyzny-Grób Nieznanego Żołnierza, Forum Romanum, Koloseum (z zewnątrz).Powrót do hotelu na obiadokolację i nocleg.

4.Dzień:

Po śniadaniu przejazd do Watykanu. Audiencja Generalna na Placu św. Piotra z Papieżem Franciszkiem. Zwiedzanie  z przewodnikiem Bazyliki Św. Piotra ze słynną Pietą Michała Anioła. Nawiedzenie grobu św. Jana Pawła II   następnie  zwiedzanie  Placu Św. Piotra z niezwykłą kolumnadą Berniniego, Spiżową Bramą oraz słynnym oknem Pałacu Papieskiego. Następnie  spacer po Rzymie barokowym po najpiękniejszych placach Wiecznego Miasta w tym miedzy innymi przez Piazza Navona z fontanną Quatro Fiumi, Piazza Rotonda z Panteonem-antyczną świątynią wszystkich bogów, Piazza di Spagna ze słynnymi Schodami Hiszpańskimi znanymi z pokazów mody  oraz mały plac z monumentalną Fontanną di Trevi uwiecznioną w filmie Feliniego La doce Vita. Powrót do hotelu na obiadokolację i nocleg.

5.Dzień:

Po śniadaniu przejazd do LoretoMsza Święta Domku Matki Bożej lub jednej z kaplic Bazyliki. Wizyta w jednym z najpiękniejszych sanktuariów maryjnych we Włoszech – Loretańskiej Bazylice  w Loreto z niezwykłą relikwią Domku NMP z Nazaretu. (Sanktuarium w Loreto to Sanktuarium Matki Bożej Patronki Lotników w którym znajduje się „Czarna Madonna” ciemna figurka Matki Bożej). Następnie przejście  na cmentarz żołnierzy II Korpusu Polskiego w Loreto gdzie swoje miejsce spoczynku znalazło  1080  żołnierzy z Armii gen. Wł. Andersa, którzy wyzwolili miasto i brali udział w bitwie o Anconę złożenie kwiatów i zapalenie znicza. Następnie zakwaterowanie w hotelu obiadokolacja i nocleg.

6.Dzień:

Po śniadaniu przejazd do sanktuarium w Lanciano  małej miejscowości w regionie  Abruzja, gdzie  w VIII wieku w  miał miejsce pierwszy potwierdzony przez Kościół Katolicki  cud eucharystyczny. W sanktuarium w Lanciano przechowywane są relikwie uważane za relikwie ciała i krwi Chrystusa. Msza Święta. Czas wolny. Po wizycie w sanktuarium cudu eucharystycznego przejazd do San Giovanni Rotondo miejsca szczególnej posługi Francesco Forgione ( św. Ojca Pio) a także miejsca szczególnego kultu świętego zakonnika do którego przybywają niezliczone rzesze pątników by dziękować za łaski jakie za jego przyczyną otrzymali lub chcą otrzymać oraz prosić o jego wstawiennictwo u Boga. Zakwaterowanie w hotelu obiadokolacja i nocleg.

7.Dzień:

Po śniadaniu i Mszy św. w Kościele Santa Maria delle Grazie w San Giovanni Rotondo zwiedzanie z przewodnikiem sanktuarium. Indywidualna  modlitwa przy grobie świętego oraz zwiedzanie  miejsc związanych z życiem i posługą św. Ojca Pio  w tym miedzy innymi Stary Kościół i Krypty. Muzeum Ojca Pio. Następnie przejazd autokarem na  wzgórze  Monte Cassino miejsce heroicznych walk wojsk polskich w czasie II wojny światowej o przełamanie Linii Gustawa. Wizyta na cmentarzu żołnierzy II Korpusu Polskiego, zapalenie znicza i złożenie kwiatów na grobie gen. Władysława Andersa a także zwiedzanie opactwa św. Benedykta na wzgórzu Monte Cassino. Następnie w godzinach popołudniowych przejazd do hotelu w  okolicach Rzymu.  Zakwaterowanie  obiadokolacja i nocleg.

8.Dzień:

Pobudka we wczesnych godzinach rannych. Wykwaterowanie z hotelu. (Uwaga! Śniadanie każdy uczestnik pielgrzymki otrzymuje w formie pakietu). Przejazd autokarem na lotnisko w Rzymie. Wylot z Rzymu do Warszawy o godz. 08.45.

 

 

 

Cena nie zawiera:

1. biletów wstępu do zwiedzanych obiektów
2. opłat za przewodników lokalnych
3. podatku miejskiego w Rzymie
4. biletów komunikacji miejskiej w Rzymie
5. dopłaty do pokoju jednoosobowego (600 PLN)
6. systemu nagłaśniającego dla grupy tour guide


 Na realizację programu każdy uczestnik powinien posiadać - 125 Euro/os  płatne na miejscu u pilota w Rzymie

 

 

Uwagi:

1. Poruszanie się po Rzymie odbywa się komunikacją miejską
2. Napoje do obiadokolacji we własnym zakresie
3. Kolejność zwiedzania może ulec zmianie
5. Istnieje możliwość wykupienia ubezpieczenia od kosztów rezygnacji
6. Przelot z lotniska Warszawa Okęcie do Rzymu odbywa się rejsową linią lotniczą Alitalia zarówno z bagażem podręcznym o wadze 8 kg jak i bagażem rejestrowanym  23 kg

 

Jeżeli jesteś zainteresowany tą ofertą zostaw nam swoje dane, a my skontaktujemy się z Tobą by przedstawić Ci szczegóły. Wystarczy, że podasz swoje imię i adres email lub numer telefonu.

 1. Zapytanie o:
 2. Osoba kontaktowa*
  To pole jest wymagane.
 3. E-mail*
  Proszę podać prawidłowy adres e-mail.
 4. Telefon
  Invalid Input
 5. Informacje (preferowany termin, ilość osób itp)*
  To pole jest wymagane.
 6. Preferowana forma kontaktu
  Nieprawidłowe dane
 7. *
  To pole jest wymagane