Pielgrzymka do Watykanu i Rzymu Pielgrzymka do Ojca Pio w rocznicę śmierci Pielgrzymka do Ojca Pio City Break Rzym 4 dni Odnowienie Ślubowania dla malżeństw w Rzymie Wycieczka Neapol Monte Cassino Watykan Rzym Pielgrzymka do Sw Rity Wycieczka do Mediolanu Rzym i Sekrety Watykanu 4 Dni Pielgrzymka do Watykanu i Rzymu Toskania od Florencji do Pizy (8 dni) 51 Rocznica Śmierci Ojca Pio!Pielgrzymka do Włoch! Jesienny weekend w Rzymie 51 Rocznica Śmierci Ojca Pio Pielgrzymka do sanktuariów Włoch z rejsem na wyspę Capri Rzym i Sekrety Watykanu 4 Dni
preload image preload image

Pielgrzymka do Watykanu i Rzymu

5 dni z wylotem z Modlina/Krakowa

od 1590 PLN / os

Pielgrzymka do Ojca Pio w rocznicę śmierci

8 dni z wylotem z Modlina/Krakowa

od 2190 PLN / os

Pielgrzymka do Ojca Pio

6 dni z wylotem z Modlina lub Krakowa

tylko 1990 PLN / os

City Break Rzym

4 dni z wylotem z Modlina lub Krakowa

od 1390 PLN / os

Odnowienie Ślubowania dla malżeństw.

6 dni z wylotem z Warszawa-Okęcie

tylko 1990 PLN / os

Neapol Monte Cassino Watykan Rzym

6 dni z wylotem z Modlina

od 1950 PLN / os

Pielgrzymka do św. Rity

6 dni z wylotem z Warszawy

od 2190 PLN / os

Mediolan stolica mody

4 dni z wylotem z Gdańska, Krakowa, Modlina i Wrocławia

od 1490 PLN / os

Rzym i Sekrety Watykanu

4 dni z wylotem z Warszawy

od 1390 PLN / os

Pielgrzymka do Rzymu - San Giovanni Rotondo

6 dni z wylotem z Modlina/Krakowa

od 2290 PLN / os

Toskania od Florencji do Pizy

8 dni z wylotem z lotn. Gdańsk-Rębiechowo

od 2790 PLN / os

51 Rocznica Śmierci Ojca Pio! Pielgrzymka do Włoch.

8 dni z wylotem z Warszawa/Okęcie

od 2390 PLN / os

Jesienny weekend w Rzymie

5 dni z wylotem z Modlina/Krakowa

od 1850 PLN / os

51 Rocznica Śmierci Ojca Pio

8 dni z wylotem z Warszawy

od 2390 PLN / os

Pielgrzymka do sanktuariów Włoch z rejsem na wyspę Capri

10 dni z wylotem z Warszawy

od 2790 PLN / os

Rzym i Sekrety Watykanu

4 dni z wylotem z Warszawy

od 1690 PLN / os

Zwiedzane miejsca: Wenecja, wyspy Murano i Burano, Padwa.


Organizator zapewnia:

 • Przelot z lotniska w Warszawa-Modlin na lotnisko Wenecja-Treviso i z powrotem z bagażem podręcznym 10 kg na każdego uczestniaka wycieczki o wymiarach: 55 cm wysoki 40 cm szeroki i 20 cm głęboki
 • Transfery: lotnisko-hotel-lotnisko
 • 4 noclegi w hotelu *** w Wenecji Mestre
 • 4 śniadania , 4 gorące obiadokolacje
 • Ubezpieczenie podstwowe typu Standard : NNW, KL, i bagażu gwarantowane przez Towarzystwo Ubezpieczeniowe Europaische Reiseversicherung AG (ERV) z siedzibą w Monachium
 • Podatek VAT
 • Opłata za każdego uczestnika wycieczki do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego
 • Opiekę licencjonowanego pilota
 • Zakwaterowanie: pokoje 2 i 3 osobowe z łazienkami


Terminy i cena (5 dni, samolot):

14.05-18.05.2018   1690 PLN
02.07-06.07.2018   1690 PLN
03.09-07.09.2018   1690 PLN


Warunki płatności:

Przy zakupie wycieczki należy wpłacić 30% ceny wyjazdu. Dopłata do 100% ceny najpóźniej do 30 dni przed planowanym terminem wylotu, przesłana na konto bankowe podane w formularzu umowy-zgłoszenia.

Środek lokomocji: Samolot

Skąd wyjazd:  Lotnisko Warszawa-Modlin

 

PROGRAM RAMOWY

Dzień 1:

Zbiórka uczestników wycieczki  na lotnisku Warszawa-Modlin w dniu wylotu  o godzinie 14.30  na dwie godziny przed planowanym terminem wylotu. Przed wylotem odprawa z pilotem lub przedstawicielem biura i przelot do Wenecji. Transfer do hotelu w Mestre, zakwaterowanie obiadokolacja i nocleg.

Dzień 2:

Po śniadaniu wyjazd na zwiedzanie Wenecji- Królowej Adriatyku czyli miasta kanałów, których jest w miesicie aż 150. Zwiedzanie miasta rozpoczniemy od  wizyty na Placu św. Marka (nazwanego przez Napoleona najpiękniejszym salonem Europy) czyli samego centrum Wenecji. Skupimy się tutaj na najpiękniejszych zabytkach Wenecji tj. sławnej Bazylice św. Marka, dzwonnicy i pałacu Dożów niezwykłego arcydzieła gotyku weneckiego). Następnie udamy się na romantyczny spacer po  kanałach i mostach weneckich. Tych ostatnich jest w Wenecji 400 i są niezwykle pięknym elementem krajobrazu. W czasie naszego spaceru odwiedzimy miedzy innymi dwa te najbardziej znane tj. Most Ponte  Rialto przerzucony przez Canal Grande, który w XV w nazywany był najpiękniejszą ulicą świata gdyż po jego obu brzegach położone są najpiękniejsze pałace w mieście, których fasady skierowane są w stronę wody oraz drugi absolutnie wyjątkowy Most Westchnień. Most Westchnień to przejście łączące Pałac Dożów z celami więziennymi. Według legendy prowadzeni tędy w dawnych wiekach skazańcy wzdychali tęskniąc za wolnością –stad nazwa mostu. Podobno zakochani, którzy pocałują się pod tym mostem szybko wezmą ślub. W godzinach popołudniowych przewidziano czas wolny lub dla chętnych rejs gondolą po kanałach weneckich śladami Casanovy (dodatkowo płatne 15 Euro/os). Wieczorem powrót do hotelu na nocleg.

Dzień 3:

Po śniadaniu przejazd koleją  na wycieczkę do pobliskiej Padwy - niezwykle uroczego miasta, związanego z życiem św. Antoniego. W Padwie  z przewodnikiem lokalnym zwiedzanie  Bazylik św. Antoniego, w której znajduje się grób świętego, Uniwersytetu, na którym wykładał Galileusz, a także studiował  Mikołaj Kopernik. Następnie spacer przez Piazza della Frutta oraz Piazza delle Erbe, przy którym znajduje się XIX-wieczna Caffe Pedrocchi, zwana kawiarnią bez drzwi. Dla chętnych wizyta w Kaplicy Scrovegnich, ozdobionej bezcennymi freskami Giotta (ok. 8 €, wejście w miarę dostępności biletów). W godzinach popołudniowych przejście na  Plac Prato della Valle – największy plac miejski we Włoszech. Następnie czas wolny na zakupy (Padwa jest największym producentem obuwia we Włoszech znajdują się tu liczne sklepy obuwnicze). W godzinach wieczornych powrót do hotelu na obiadokolację i nocleg.

Dzień 4:

Po śniadaniu  grupa wypłynie łodzią motorową lub tramwajem wodnym   na lagunę Wenecką by móc zawitać do dwuch wysp tj. Murano-słynącej  z wyrobu pięknego kolorowego szkła (podczas pobytu na wyspie prezentacja lokalnej manufaktury w jednej z hut) oraz Burano –kolorowej osady rybackiej słynącej z wyrobu zwiewnych koronek(wizyta w jednej z wielu galerii sztuki koronkarskiej, w której będzie można zobaczyć żmudną pracę koronkarek). Następnie czas wolny na posiłek z owoców morza i lokalnych specjałów Laguny Weneckiej. Wieczorem powrót do hotelu.

Dzień 5:

Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu. Złożenie bagażu w depozycie. Przejazd do centrum Wenecji z pilotem. Rejs słynnym Canal Grande „najpiękniejszą  autostradą Europy” nazwaną tak przez  Napoleona  Bonaparte. Spacer w centrum czas wolny, powrót do hotelu transfer na lotnisko i wylot do Polski o godzinie 18.45.. Przylot na lotnisko Warszawa-Modlin ok. godz. 20.30.Cena nie zawiera:

 • Kosztów biletu wstępu do zwiedzanych obiektów oraz ich kosztów rezerwacyjnych ( Bazylika św. Marka, Pala d Oro), pociąg do Padwy
 • Biletów komunikacji miejskiej w Mestre
 • Opłat za rejsy tramwajem wodnym (w tym rejs po wyspach weneckich)
 • Opłat za przewodników miejscowych po zwiedzanych miastach
 • Systemu nagłaśniającego dla grup tour-gude
 • Opłat za napoje do obiadokolacji,
 • Dopłaty do pokoju jednoosobowego 400 zł.,
 • Taksy klimatyczno-hotelowej w Wenecji

 Razem 125 Euro/os

Uwagi:

-Kolejność zwiedzania może ulec zmianie
-Opcje dla chętnych dodatkowo płatne:  (Dzwonnica św. Marka, gondola w Wenecji, Kaplica Scrovegnich)
-Istnieje możliwość wykupienia za dodatkową opłatą bagażu dodatkowego rejestrowanego o wadze 20 kg
-Organizator nie jest w stanie zagwarantować iż klienci z jednej rezerwacji będą siedzieć obok siebie. Miejsca w samolocie przydzielane są przez linię lotniczą Ryanair. Istnieje możliwość wykupienia za dodatkową opłatą miejsc w samolocie w opcji standard oraz premium (z większą przestrzenią na nogi).

 

Jeżeli jesteś zainteresowany tą ofertą zostaw nam swoje dane, a my skontaktujemy się z Tobą by przedstawić Ci szczegóły. Wystarczy, że podasz swoje imię i adres email lub numer telefonu.

 1. Zapytanie o:
 2. Osoba kontaktowa*
  To pole jest wymagane.
 3. E-mail*
  Proszę podać prawidłowy adres e-mail.
 4. Telefon
  Invalid Input
 5. Informacje (preferowany termin, ilość osób itp)*
  To pole jest wymagane.
 6. Preferowana forma kontaktu
  Nieprawidłowe dane
 7. *
  To pole jest wymagane

Zobacz również

Rzym i Sekrety Watykanu 4 Dni

Rzym i Sekrety Watykanu 4 dni

4 dni  od 1690 PLN / os
OSTATNIE MIEJSCA

Rzym Primavera 5 dni

Rzym Primavera 5 dni

5 dni  od 1790 PLN / os

Rzym i Sekrety Watykanu 4 Dni

Rzym i Sekrety Watykanu 4 dni

4 dni  od 1390 PLN / os
Oferta dla klienta grupowego

Jesienny weekend w Rzymie

Jesienny weekend w Rzymie 5 dni

5 dni
od 1850 PLN / os