Pielgrzymka do Watykanu i Rzymu Pielgrzymka do Ojca Pio w rocznicę śmierci Pielgrzymka do Ojca Pio City Break Rzym 4 dni Odnowienie Ślubowania dla malżeństw w Rzymie Wycieczka Neapol Monte Cassino Watykan Rzym Pielgrzymka do Sw Rity Wycieczka do Mediolanu Rzym i Sekrety Watykanu 4 Dni Pielgrzymka do Watykanu i Rzymu Toskania od Florencji do Pizy (8 dni) 51 Rocznica Śmierci Ojca Pio!Pielgrzymka do Włoch! Jesienny weekend w Rzymie 51 Rocznica Śmierci Ojca Pio Pielgrzymka do sanktuariów Włoch z rejsem na wyspę Capri Rzym i Sekrety Watykanu 4 Dni
preload image preload image

Pielgrzymka do Watykanu i Rzymu

5 dni z wylotem z Modlina/Krakowa

od 1590 PLN / os

Pielgrzymka do Ojca Pio w rocznicę śmierci

8 dni z wylotem z Modlina/Krakowa

od 2190 PLN / os

Pielgrzymka do Ojca Pio

6 dni z wylotem z Modlina lub Krakowa

tylko 1990 PLN / os

City Break Rzym

4 dni z wylotem z Modlina lub Krakowa

od 1390 PLN / os

Odnowienie Ślubowania dla malżeństw.

6 dni z wylotem z Warszawa-Okęcie

tylko 1990 PLN / os

Neapol Monte Cassino Watykan Rzym

6 dni z wylotem z Modlina

od 1950 PLN / os

Pielgrzymka do św. Rity

6 dni z wylotem z Warszawy

od 2190 PLN / os

Mediolan stolica mody

4 dni z wylotem z Gdańska, Krakowa, Modlina i Wrocławia

od 1490 PLN / os

Rzym i Sekrety Watykanu

4 dni z wylotem z Warszawy

od 1390 PLN / os

Pielgrzymka do Rzymu - San Giovanni Rotondo

6 dni z wylotem z Modlina/Krakowa

od 2290 PLN / os

Toskania od Florencji do Pizy

8 dni z wylotem z lotn. Gdańsk-Rębiechowo

od 2790 PLN / os

51 Rocznica Śmierci Ojca Pio! Pielgrzymka do Włoch.

8 dni z wylotem z Warszawa/Okęcie

od 2390 PLN / os

Jesienny weekend w Rzymie

5 dni z wylotem z Modlina/Krakowa

od 1850 PLN / os

51 Rocznica Śmierci Ojca Pio

8 dni z wylotem z Warszawy

od 2390 PLN / os

Pielgrzymka do sanktuariów Włoch z rejsem na wyspę Capri

10 dni z wylotem z Warszawy

od 2790 PLN / os

Rzym i Sekrety Watykanu

4 dni z wylotem z Warszawy

od 1690 PLN / os

Zwiedzane miejsca: Wrocław (panoramiczne zwiedzanie Wrocławia z pokładu statku wycieczkowego) , Szklarska Poręba, Drezno ( Stare Miasto, Zespół Pałacowy Zwinger, Muzeum Porcelany, Salon Matematyczno-Fizyczny, Muzeum Historyczne), wycieczka piesza w Karkonosze (Karkonoskie Centrum Edukacji Ekologicznej, wodospad Szklarki, wodospad Kamieńczyka), Świdnica.


Organizator zapewnia:

•    Przejazd komfortowym autokarem
•    3 noclegi  w Szklarskiej Porębie
•    3 śniadania i 3 obiadokolacje w pensjonacie i jeden obiad w drodze powrotnej do Szepietowa
•    Opieka licencjonowanego pilota
•    Usługi przewodników licencjonowanych : górski w Karkonoszach, miejski we Wrocławiu i w Dreźnie  oraz wjazd wyciągiem na Szrenicę
•    Opłaty i bilety wstępu do zwiedzanych obiektów i na rejs statkiem po Odrze
•    Ubezpieczenie  NNW, KL,
•    Podatek VAT
•    Opłata  klimatyczna za pobyt w Szklarskiej Porębie 

 
Termin: do uzgodnienia

Cena: do uzgodnienia
zostanie skalkulowana po podaniu przez zleceniodawcę  miejsca wyjazdu oraz ilości uczestników biorących udział w wycieczce.


PROGRAM WYCIECZKI:

1.Dzień
Zbiórka uczestników.  Zajęcie miejsc w autokarze a następnie wyjazd  w kierunku Wrocławia. Przyjazd do Wrocławia ok. godz. 13-tej. Rejs statkiem wycieczkowym podczas, którego licencjonowany przewodnik miejski zapozna uczestników wycieczki  z głównymi zabytkami miasta (rejs po Odrze jest jedną z największych atrakcji Wrocławia dzięki, któremu można podziwiać wspaniałą panoramę Wrocławia jego zespół architektoniczny a w szczególności  najstarszą część miasta z  Ostrowem Tumskim). Następnie przejazd do Szklarskiej Poręby zakwaterowanie, obiadokolacja i nocleg. Dla chętnych spacer po najbliższej okolicy.   

2.Dzień
Po śniadaniu we wczesnych godzinach rannych spotkanie z przewodnikiem i przejazd autokarem przez: Góry Izerskie, Świeradów Zdrój do Drezna, niezwykłego miasta, które stanowi połączenie tradycji i nowoczesności, miasta zdominowanego przez budowle renesansowe, barokowe i klasycystyczne, miasta 37 muzeów, 37 teatrów  i 40 galerii, miasta   klisz fotograficznych  i samochodów marki Volkswagen. Po przyjeździe do ,,stolicy Saksonii” spacer z przewodnikiem po Starym Mieście  następnie zwiedzanie głównych zabytków miasta: gmachu opery, zamku drezdeńskiego, zespołu pałacowego Zwinger  (stanowiącego obecnie centrum kulturalne a będącego obrazem dawnego przepychu królewskiego, w którym znajduje się kilka bardzo ważnych muzeów takich jak: Galeria Malarstwa Mistrzów  Dawnych  i Nowych  z ,,Madonną Sykstyńską” Rafaela oraz dziełami Rubensa i El Greca) Muzeum Porcelany, Salonu Matematyczno-Fizycznego, Muzeum Historycznego  z bardzo bogatym zbiorem pancerzy, broni palnej i białej), katedry Drezdeńskiej, Kościoła protestanckiego Najświętszej Maryi Panny  (Frauenkirche) będącego jednym z najbardziej znanych zabytków protestanckiej architektury sakralnej w Europie,  Gabinetu Numizmatycznego (jednej z najstarszych placówek muzealnych w Dreźnie, której początki sięgają roku 1500 a obejmującej ok. 300 tys. eksponatów w tym monet, medali, banknotów),   królewskiego skarbca  władców Saksonii- Wettinów słynnego na całym świecie Grűnes Gewölbe (,,Zielone Sklepienie”) z bogatym zbiorem klejnotów. Około 21 powrót do Szklarskiej Poręby na obiadokolację i nocleg.

3.Dzień
Po śniadaniu spotkanie z przewodnikiem wjazd wyciągiem krzesełkowym na Szrenicę (1362 m. n.p.m. )  której wierzchołek położony nad górną granicą lasu jest znakomitym punktem widokowym na Karkonosze i góruje nad Szklarską Porębą. Po wjechaniu na szczyt wejście do budynku schroniska. Po krótkim odpoczynku  wypiciu ,,herbaty z cytryną” spacer grzbietami Karkonoszy do źródeł Łaby następnie zjazd kolejką do Szklarskiej Poręby. Zwiedzanie Karkonoskiego Centrum Edukacji Ekologicznej, Muzeum Ziemi Juna, Chaty Walońskiej oraz   podziwianie jednego z piękniejszych wodospadów Karkonoszy, wodospadu  rzeki Szklarki.(Szklarka na enklawie Karkonoskiego Parku Narodowego płynie kaskadami i progami a najwyższym progiem jest właśnie wodospad Szklarki gdzie woda spada z 13,3 m. Powrót do hotelu na obiadokolację. Wieczorem po całodziennych trudach zdobywania Karkonoszy wieczorek taneczny w hotelu.  

4.Dzień
Po śniadaniu i wykwaterowaniu z hotelu przejazd nad wodospad Kamieńczyka ( podziwianie   najwyższego wodospadu w polskich Karkonoszach, którego trzy kaskady mają łącznie 27 metrów wysokości). Następnie wyjazd w drogę powrotną do Szepietowa. W  drodze powrotnej postój w Świdnicy i zwiedzanie Kościoła Pokoju wpisanego na listę Światowego Dziedzictwa Kulturowego i Przyrodniczego UNESCO (Świątynia powstała w 1658r. i jest jednym z największych drewnianych kościołów w Europie, w którym zachowały się przepiękne polichromie i zdobienia). Przerwa na obiad.  Przyjazd do Szepietowa w godzinach wieczornych. 

 

 

Uwagi:
1. Autokar zostanie podstawiony zgodnie z życzeniem klienta
2. Zakwaterowanie w pokojach 2/3 osobowych
3. Cena została skalkulowana dla grupy nie mniejszej niż 35 osób

                                                 

 

Jeżeli jesteś zainteresowany tą ofertą zostaw nam swoje dane, a my skontaktujemy się z Tobą by przedstawić Ci szczegóły. Wystarczy, że podasz swoje imię i adres email lub numer telefonu.

 1. Zapytanie o:
 2. Osoba kontaktowa*
  To pole jest wymagane.
 3. E-mail*
  Proszę podać prawidłowy adres e-mail.
 4. Telefon
  Invalid Input
 5. Informacje (preferowany termin, ilość osób itp)*
  To pole jest wymagane.
 6. Preferowana forma kontaktu
  Nieprawidłowe dane
 7. *
  To pole jest wymagane