Szanowni Państwo!
tour guide systemNasze Biuro Podróży  ma także w swojej ofercie wynajem systemów Tour Guide dla Biur Podróży  i nie tylko.
Dysponujemy najlepszym i najprostyszm systemem na rynku: Okayo WT300. Korzysta z niego wiele renomowanych Biur Podróży. Zestaw ten jest najczęściej wykorzystywany w turystyce przy organizacji pielgrzymek, wycieczek i różnego rodzaju wyjazdów grupowych.
System Tour Guide znakomicie sprawdza się w każdych warunkach. Może pracować zarówno wewnątrz pomieszczeń jak i w przestrzeni otwartej w pomieszczeniach wymagających zachowania ciszy jak i miejscach o dużym natężeni dźwięku   
Jego zaletami są: duży zasięg (około 150 m), prosta obsługa, zasilanie za pomocą baterii AA (bez konieczności ładowania). Dbając o jakość świadczonej usługi pracujemy wyłącznie przy użyciu słuchawek jednorazowych.
Zestaw  naładowany gotowy do użycia zostanie wysłany kurierem na wskazany adres i dzień przed użytkowaniem będzie pod wskazanym adresem. W przypadku pytań, wątpliwości, sugestii  czy też ceny wynajmu zestawu zapraszamy do kontaktu.