Pielgrzymka do Watykanu i Rzymu Pielgrzymka do Ojca Pio w rocznicę śmierci Pielgrzymka do Ojca Pio City Break Rzym 4 dni Odnowienie Ślubowania dla malżeństw w Rzymie Wycieczka Neapol Monte Cassino Watykan Rzym Wycieczka Rzyma Monte Cassino Watykan Pielgrzymka do Sw Rity Wycieczka do Mediolanu Wycieczka do Wenecji Wycieczka do Toskanii City Break Neapol Pielgrzymka do Watykanu i Rzymu Pielgrzymka do Watykanu i Rzymu Pielgrzymka do Watykanu i Rzymu Pielgrzymka do Watykanu i Rzymu Pielgrzymka do Watykanu i Rzymu Toskania od Florencji do Pizy (8 dni) Narodowa Pielgrzymka Polaków do Ojca Pio! Jesienny weekend w Rzymie
preload image preload image

Pielgrzymka do Watykanu i Rzymu

5 dni z wylotem z Modlina/Krakowa

od 1590 PLN / os

Pielgrzymka do Ojca Pio w rocznicę śmierci

8 dni z wylotem z Modlina/Krakowa

od 2190 PLN / os

Pielgrzymka do Ojca Pio

6 dni z wylotem z Modlina lub Krakowa

tylko 1990 PLN / os

City Break Rzym

4 dni z wylotem z Modlina lub Krakowa

od 1390 PLN / os

Odnowienie Ślubowania dla malżeństw.

6 dni z wylotem z Modlina lub Krakowa

tylko 1990 PLN / os

Neapol Monte Cassino Watykan Rzym

6 dni z wylotem z Modlina

od 1950 PLN / os

Rzym, Watykan, Monte Cassino

4 dni z wylotem z Modlina/Krakowa

od 1590 PLN / os

Pielgrzymka do św. Rity

8 dni z wylotem z Modlina/Krakowa

od 1950 PLN / os

Mediolan stolica mody

4 dni z wylotem z Gdańska, Krakowa, Modlina i Wrocławia

od 1490 PLN / os

Wenecja, 5 dni

5 dni z wylotem z Krakowa i Modlina

od 1690 PLN / os

Toskania w 5 dni

5 dni z wylotem z Gdańska i Modlina

od 1650 PLN / os

Neapol i wyspa pełna kwiatów-Capri

4 dni z wylotem z Modlina lub Gdańska

od 1590 PLN / os

Rzym Wieczne Miasto 5 dni

5 dni z wylotem z Modlina/Krakowa

od 1690 PLN / os

Rzym Wieczne Miasto 5 dni

5 dni z wylotem z Modlina

od 1690 PLN / os

Pielgrzymka do Rzymu - San Giovanni Rotondo

6 dni z wylotem z Modlina/Krakowa

od 2290 PLN / os

Wenecja Romantic Tour

4 dni z wylotem z Warszawy

od 1890 PLN / os

Weekend w Rzymie

5 dni z wylotem z Modlina

od 1690 PLN / os

Toskania od Florencji do Pizy

8 dni z wylotem z lotn. Gdańsk-Rębiechowo

od 2790 PLN / os

Narodowa Pielgrzymka Polaków do Ojca Pio!

7 dni z wylotem z Warszawa/Okęcie

od 2290 PLN / os

Jesienny weekend w Rzymie

5 dni z wylotem z Modlina/Krakowa

od 1850 PLN / os

Zwiedzane miejsca: Rzym Watykan, Asyż, Cascia, Rocaporena , Loreto, San Giovanni Rotondo, Monte Cassino


Organizator zapewnia:

 • Przelot z lotniska Warszawa W-wa-Okęcie linią lotniczą Alitalia  zarówno z bagażem podręcznym o wadze 8 kg jak i bagażem rejestrowanym  23 kg
 • Opłaty lotniskowe
 • Zakwaterowanie: 7 noclegów w hotelach ***
 • Wyżywienie: 7 śniadań wzmocnionych  plus 7 gorących obiadokolacji
 • Transport włoskim autokarem klasy LUX
 • Opłaty za wjazdy do miast na całej trasie pielgrzymki
 • Ubezpieczenie od NNW, KL i bagażu Towarzystwa Ubezpieczeniowego ERV
 • Podatek VAT
 • Opiekę licencjonowanego pilota
 • Opiekę duchową księdza w czasie trwania pielgrzymki
 • Udział w oficjalnych uroczystościach w San Giovani Rotundo związanych z 50 rocznicą świętego Ojca Pio
 • Codzienną Mszę Świętą w odwiedzanych Sanktuariach Włoch

 
Termin: 18.09-25.09.2018  (8 dni, samolot) 

Cena: 2390 PLN

 

Warunki płatności:
Przy zakupie wycieczki należy wpłacić 30% ceny wyjazdu. Dopłata do 100% ceny najpóźniej do 30 dni przed planowanym terminem wylotu, przesłana na konto bankowe podane w formularzu umowy-zgłoszenia.

Środek lokomocji: Samolot, autokar.

Skąd wyjazd:  Lotnisko Warszawa Okęcie

 

PROGRAM RAMOWY

1.Dzień:

Zbiórka uczestników na lotnisku Warszawa-Okęcie. Przelot do Rzymu. Transfer do  hotelu zakwaterowanie  następnie spacer po Rzymie barokowym po najpiękniejszych placach Wiecznego Miasta w tym miedzy innymi przez Piazza Navona z fontanną Quatro Fiumi, Piazza Rotonda z Panteonem-antyczną świątynią wszystkich bogów, Piazza di Spagna ze słynnymi schodami hiszpańskimi znanymi z pokazów mody  oraz mały plac z monumentalną fontanną di Trevi uwiecznioną w filmie Feliniego La doce Vita. Powrót do hotelu na obiadokolację i nocleg.

2.Dzień:

Po śniadaniu przejazd do Watykanu. Udział w Audiencji Generalnej na Placu św. Piotra z Ojcem Świętym Franciszkiem (o ile Papież będzie obecny w Rzymie). Następnie zwiedzanie z przewodnikiem Bazyliki Św. Piotra ze słynną Pietą Michała Anioła. Msza Święta w Kaplicy św. Sebastiana przy grobie św. Jana Pawła II (o ile to będzie możliwe, w przeciwnym razie  Masza Święta odbędzie się w Grotach Watykańskich lub w Kaplicy Polskiej). Nawiedzenie grobu św. Jana Pawła II a następnie  zwiedzanie  Placu Św. Piotra z niezwykłą kolumnadą Berniniego, Spiżową Bramą oraz słynnym oknem Pałacu Papieskiego. Następnie powrót do hotelu na obiadokolację i nocleg.

3.Dzień:

Po śniadaniu przejazd autokarem do  Asyżu mistycznego serca Włoch. Wizyta w  mieście Św. Franciszka. Zwiedzanie Bazyliki Santa Maria degli Angeli
z Kaplicą Porcjunkuli - miejsca będącego kolebką zakonu franciszkańskiego,
a także miejsca śmierci świętego. Zwiedzanie   Bazyliki  Św. Franciszka.  Nawiedzenie grobu Świętego z możliwością obejrzenia  cyklu 28 fresków mistrza Giotta. W godzinach popołudniowych  przejazd do Cascia/Roccaporena małej miejscowości w regionie Umbria w której znajduje się sanktuarium św. Rity, patronki od spraw trudnych
i beznadziejnych. Zwiedzanie Sanktuarium św. Rity. Jej domu rodzinnego,  klasztoru i Kościoła w którym została  pochowana i gdzie znajduje się jej zabalsamowane ciało. Przejazd do hotelu na obiadokolację i nocleg.

4.Dzień:

Po śniadaniu Msza Święta w Roccaporena następnie przejazd autokarem do Loreto i wizyta w jednym z najpiękniejszych sanktuariów maryjnych we Włoszech – Loretańskiej Bazylice z niezwykłą relikwią Domku NMP z Nazaretu. (Sanktuarium w Loreto to Sanktuarium Matki Bożej Patronki Lotników w którym znajduje się „Czarna Madonna” ciemna figurka Matki Bożej). Następnie przejście  na cmentarz żołnierzy II Korpusu Polskiego w Loreto gdzie swoje miejsce spoczynku znalazło  1080  żołnierzy z Armii gen. Wł. Andersa, którzy wyzwolili miasto i brali udział w bitwie o Anconę złożenie kwiatów i zapalenie znicza. Powrót do hotelu na obiadokolację i nocleg.

5.Dzień:

Po śniadaniu i Mszy Świętej w Bazylice Loretańskiej przejazd do San Giovanni Rotondo, miejsca szczególnej posługi Francesco Forgione (Ojca Pio) a także miejsca szczególnego kultu świętego zakonnika do którego przybywają niezliczone rzesze pątników by dziękować za łaski jakie za jego przyczyną otrzymali lub chcą otrzymać oraz prosić o jego wstawiennictwo u Boga. Indywidualna  modlitwa przy grobie świętego oraz zwiedzanie  miejsc związanych z życiem i posługą św. Ojca Pio  w tym miedzy innymi Stary Kościół i Krypty. Czas wolny. Wieczorem dla chętnych przejście do Sanktuarium na uroczyste wspomnienie Świętego Ojca Pio w kolejną rocznicę jego śmierci na którą to uroczystość przybywają pielgrzymi z różnych zakątków świata. Po zakończeniu  rocznicowych obchodów śmierci Ojca Pio powrót do hotelu  na nocleg.

6.Dzień:

Po śniadaniu Msza Święta i udział w uroczystej procesji ulicami San Giovani Rotondo poświęconej 50 rocznicy śmierci Ojca Pio.  W godzinach popołudniowych przejazd autokarem do Sanktuarium  Monte Sant Angelo najsławniejszej na całej ziemi krypty św. Michała Archanioła, w której objawił się on ludziom. Następnie powrót do San Giovanni Rotondo na obiadokolację i nocleg.

7.Dzień:

Po śniadaniu przejazd  autokarem na  wzgórze  Monte Cassino miejsce heroicznych walk wojsk polskich w czasie II wojny światowej o przełamanie Linii Gustawa. Wizyta na cmentarzu żołnierzy II Korpusu Polskiego, zapalenie znicza i złożenie kwiatów na grobie gen. Władysława Andersa. Msza Polowa na cmentarzu, którą odprawi opiekun duchowy a także zwiedzanie opactwa św. Benedykta na wzgórzu Monte Cassino. Następnie w godzinach popołudniowych przejazd do hotelu w Rzymie. Zakwaterowanie i wyjście na popołudniowy spacer. W programie Plac Wenecki, Ołtarz  Ojczyzny, Kapitol, Forum Romanum, Koloseum powrót do hotelu na obiadokolację i nocleg.

8.Dzień:

Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu transfer na lotnisko i wylot do Polski

 

Cena nie zawiera:

 • biletów wstępu do zwiedzanych obiektów
 • opłat za przewodników lokalnych
 • podatku miejskiego w Rzymie (4 EURO za noc/os.)
 • biletów komunikacji miejskiej w Rzymie
 • dopłaty do pokoju jednoosobowego (600 PLN)
 • systemu nagłaśniającego dla grupy tour guide
 • transferów lotnisko-hotel-lotnisko

Razem około 120 EURO/os. płatne u pilota na miejscu  

Uwagi:

1. poruszanie się po Rzymie odbywa się komunikacją miejską
2.napoje do obiadokolacji we własnym zakresie
3.kolejność zwiedzania może ulec zmianie
5.istnieje możliwość wykupienia ubezpieczenia od kosztów rezygnacji
6. przelot z lotniska Warszawa Okęcie do Rzymu odbywa się rejsową linią lotniczą Alitalia zarówno z bagażem podręcznym o wadze 8 kg jak i bagażem rejestrowanym  23 kg

 

Jeżeli jesteś zainteresowany tą ofertą zostaw nam swoje dane, a my skontaktujemy się z Tobą by przedstawić Ci szczegóły. Wystarczy, że podasz swoje imię i adres email lub numer telefonu.

 1. Zapytanie o:
 2. Osoba kontaktowa*
  To pole jest wymagane.
 3. E-mail*
  Proszę podać prawidłowy adres e-mail.
 4. Telefon
  Invalid Input
 5. Informacje (preferowany termin, ilość osób itp)*
  To pole jest wymagane.
 6. Preferowana forma kontaktu
  Nieprawidłowe dane
 7. *
  To pole jest wymagane