Pielgrzymka do Watykanu i Rzymu Pielgrzymka do Ojca Pio w rocznicę śmierci Pielgrzymka do Ojca Pio City Break Rzym 4 dni Odnowienie Ślubowania dla malżeństw w Rzymie Wycieczka Neapol Monte Cassino Watykan Rzym Wycieczka Rzyma Monte Cassino Watykan Pielgrzymka do Sw Rity Wycieczka do Mediolanu Wycieczka do Wenecji Wycieczka do Toskanii City Break Neapol Pielgrzymka do Watykanu i Rzymu Pielgrzymka do Watykanu i Rzymu Pielgrzymka do Watykanu i Rzymu Pielgrzymka do Watykanu i Rzymu Pielgrzymka do Watykanu i Rzymu Toskania od Florencji do Pizy (8 dni) Narodowa Pielgrzymka Polaków do Ojca Pio! Jesienny weekend w Rzymie
preload image preload image

Pielgrzymka do Watykanu i Rzymu

5 dni z wylotem z Modlina/Krakowa

od 1590 PLN / os

Pielgrzymka do Ojca Pio w rocznicę śmierci

8 dni z wylotem z Modlina/Krakowa

od 2190 PLN / os

Pielgrzymka do Ojca Pio

6 dni z wylotem z Modlina lub Krakowa

tylko 1990 PLN / os

City Break Rzym

4 dni z wylotem z Modlina lub Krakowa

od 1390 PLN / os

Odnowienie Ślubowania dla malżeństw.

6 dni z wylotem z Modlina lub Krakowa

tylko 1990 PLN / os

Neapol Monte Cassino Watykan Rzym

6 dni z wylotem z Modlina

od 1950 PLN / os

Rzym, Watykan, Monte Cassino

4 dni z wylotem z Modlina/Krakowa

od 1590 PLN / os

Pielgrzymka do św. Rity

8 dni z wylotem z Modlina/Krakowa

od 1950 PLN / os

Mediolan stolica mody

4 dni z wylotem z Gdańska, Krakowa, Modlina i Wrocławia

od 1490 PLN / os

Wenecja, 5 dni

5 dni z wylotem z Krakowa i Modlina

od 1690 PLN / os

Toskania w 5 dni

5 dni z wylotem z Gdańska i Modlina

od 1650 PLN / os

Neapol i wyspa pełna kwiatów-Capri

4 dni z wylotem z Modlina lub Gdańska

od 1590 PLN / os

Rzym Wieczne Miasto 5 dni

5 dni z wylotem z Modlina/Krakowa

od 1690 PLN / os

Rzym Wieczne Miasto 5 dni

5 dni z wylotem z Modlina

od 1690 PLN / os

Pielgrzymka do Rzymu - San Giovanni Rotondo

6 dni z wylotem z Modlina/Krakowa

od 2290 PLN / os

Wenecja Romantic Tour

4 dni z wylotem z Warszawy

od 1890 PLN / os

Weekend w Rzymie

5 dni z wylotem z Modlina

od 1690 PLN / os

Toskania od Florencji do Pizy

8 dni z wylotem z lotn. Gdańsk-Rębiechowo

od 2790 PLN / os

Narodowa Pielgrzymka Polaków do Ojca Pio!

7 dni z wylotem z Warszawa/Okęcie

od 2290 PLN / os

Jesienny weekend w Rzymie

5 dni z wylotem z Modlina/Krakowa

od 1850 PLN / os

Zwiedzane miejsca: Wrocław (panoramiczne zwiedzanie Wrocławia z pokładu statku wycieczkowego) , Szklarska Poręba, Drezno ( Stare Miasto, Zespół Pałacowy Zwinger, Muzeum Porcelany, Salon Matematyczno-Fizyczny, Muzeum Historyczne), wycieczka piesza w Karkonosze (Karkonoskie Centrum Edukacji Ekologicznej, wodospad Szklarki, wodospad Kamieńczyka), Świdnica.


Organizator zapewnia:

•    Przejazd komfortowym autokarem
•    3 noclegi  w Szklarskiej Porębie
•    3 śniadania i 3 obiadokolacje w pensjonacie i jeden obiad w drodze powrotnej do Szepietowa
•    Opieka licencjonowanego pilota
•    Usługi przewodników licencjonowanych : górski w Karkonoszach, miejski we Wrocławiu i w Dreźnie  oraz wjazd wyciągiem na Szrenicę
•    Opłaty i bilety wstępu do zwiedzanych obiektów i na rejs statkiem po Odrze
•    Ubezpieczenie  NNW, KL,
•    Podatek VAT
•    Opłata  klimatyczna za pobyt w Szklarskiej Porębie 

 
Termin: do uzgodnienia

Cena: do uzgodnienia
zostanie skalkulowana po podaniu przez zleceniodawcę  miejsca wyjazdu oraz ilości uczestników biorących udział w wycieczce.


PROGRAM WYCIECZKI:

1.Dzień
Zbiórka uczestników.  Zajęcie miejsc w autokarze a następnie wyjazd  w kierunku Wrocławia. Przyjazd do Wrocławia ok. godz. 13-tej. Rejs statkiem wycieczkowym podczas, którego licencjonowany przewodnik miejski zapozna uczestników wycieczki  z głównymi zabytkami miasta (rejs po Odrze jest jedną z największych atrakcji Wrocławia dzięki, któremu można podziwiać wspaniałą panoramę Wrocławia jego zespół architektoniczny a w szczególności  najstarszą część miasta z  Ostrowem Tumskim). Następnie przejazd do Szklarskiej Poręby zakwaterowanie, obiadokolacja i nocleg. Dla chętnych spacer po najbliższej okolicy.   

2.Dzień
Po śniadaniu we wczesnych godzinach rannych spotkanie z przewodnikiem i przejazd autokarem przez: Góry Izerskie, Świeradów Zdrój do Drezna, niezwykłego miasta, które stanowi połączenie tradycji i nowoczesności, miasta zdominowanego przez budowle renesansowe, barokowe i klasycystyczne, miasta 37 muzeów, 37 teatrów  i 40 galerii, miasta   klisz fotograficznych  i samochodów marki Volkswagen. Po przyjeździe do ,,stolicy Saksonii” spacer z przewodnikiem po Starym Mieście  następnie zwiedzanie głównych zabytków miasta: gmachu opery, zamku drezdeńskiego, zespołu pałacowego Zwinger  (stanowiącego obecnie centrum kulturalne a będącego obrazem dawnego przepychu królewskiego, w którym znajduje się kilka bardzo ważnych muzeów takich jak: Galeria Malarstwa Mistrzów  Dawnych  i Nowych  z ,,Madonną Sykstyńską” Rafaela oraz dziełami Rubensa i El Greca) Muzeum Porcelany, Salonu Matematyczno-Fizycznego, Muzeum Historycznego  z bardzo bogatym zbiorem pancerzy, broni palnej i białej), katedry Drezdeńskiej, Kościoła protestanckiego Najświętszej Maryi Panny  (Frauenkirche) będącego jednym z najbardziej znanych zabytków protestanckiej architektury sakralnej w Europie,  Gabinetu Numizmatycznego (jednej z najstarszych placówek muzealnych w Dreźnie, której początki sięgają roku 1500 a obejmującej ok. 300 tys. eksponatów w tym monet, medali, banknotów),   królewskiego skarbca  władców Saksonii- Wettinów słynnego na całym świecie Grűnes Gewölbe (,,Zielone Sklepienie”) z bogatym zbiorem klejnotów. Około 21 powrót do Szklarskiej Poręby na obiadokolację i nocleg.

3.Dzień
Po śniadaniu spotkanie z przewodnikiem wjazd wyciągiem krzesełkowym na Szrenicę (1362 m. n.p.m. )  której wierzchołek położony nad górną granicą lasu jest znakomitym punktem widokowym na Karkonosze i góruje nad Szklarską Porębą. Po wjechaniu na szczyt wejście do budynku schroniska. Po krótkim odpoczynku  wypiciu ,,herbaty z cytryną” spacer grzbietami Karkonoszy do źródeł Łaby następnie zjazd kolejką do Szklarskiej Poręby. Zwiedzanie Karkonoskiego Centrum Edukacji Ekologicznej, Muzeum Ziemi Juna, Chaty Walońskiej oraz   podziwianie jednego z piękniejszych wodospadów Karkonoszy, wodospadu  rzeki Szklarki.(Szklarka na enklawie Karkonoskiego Parku Narodowego płynie kaskadami i progami a najwyższym progiem jest właśnie wodospad Szklarki gdzie woda spada z 13,3 m. Powrót do hotelu na obiadokolację. Wieczorem po całodziennych trudach zdobywania Karkonoszy wieczorek taneczny w hotelu.  

4.Dzień
Po śniadaniu i wykwaterowaniu z hotelu przejazd nad wodospad Kamieńczyka ( podziwianie   najwyższego wodospadu w polskich Karkonoszach, którego trzy kaskady mają łącznie 27 metrów wysokości). Następnie wyjazd w drogę powrotną do Szepietowa. W  drodze powrotnej postój w Świdnicy i zwiedzanie Kościoła Pokoju wpisanego na listę Światowego Dziedzictwa Kulturowego i Przyrodniczego UNESCO (Świątynia powstała w 1658r. i jest jednym z największych drewnianych kościołów w Europie, w którym zachowały się przepiękne polichromie i zdobienia). Przerwa na obiad.  Przyjazd do Szepietowa w godzinach wieczornych. 

 

 

Uwagi:
1. Autokar zostanie podstawiony zgodnie z życzeniem klienta
2. Zakwaterowanie w pokojach 2/3 osobowych
3. Cena została skalkulowana dla grupy nie mniejszej niż 35 osób

                                                 

 

Jeżeli jesteś zainteresowany tą ofertą zostaw nam swoje dane, a my skontaktujemy się z Tobą by przedstawić Ci szczegóły. Wystarczy, że podasz swoje imię i adres email lub numer telefonu.

 1. Zapytanie o:
 2. Osoba kontaktowa*
  To pole jest wymagane.
 3. E-mail*
  Proszę podać prawidłowy adres e-mail.
 4. Telefon
  Invalid Input
 5. Informacje (preferowany termin, ilość osób itp)*
  To pole jest wymagane.
 6. Preferowana forma kontaktu
  Nieprawidłowe dane
 7. *
  To pole jest wymagane