Pielgrzymka do Watykanu i Rzymu Pielgrzymka do Ojca Pio w rocznicę śmierci Pielgrzymka do Ojca Pio City Break Rzym 4 dni Odnowienie Ślubowania dla malżeństw w Rzymie Wycieczka Neapol Monte Cassino Watykan Rzym Wycieczka Rzyma Monte Cassino Watykan Pielgrzymka do Sw Rity Wycieczka do Mediolanu Wycieczka do Wenecji Wycieczka do Toskanii City Break Neapol Pielgrzymka do Watykanu i Rzymu Pielgrzymka do Watykanu i Rzymu Pielgrzymka do Watykanu i Rzymu Pielgrzymka do Watykanu i Rzymu Pielgrzymka do Watykanu i Rzymu Toskania od Florencji do Pizy (8 dni) Narodowa Pielgrzymka Polaków do Ojca Pio! Jesienny weekend w Rzymie
preload image preload image

Pielgrzymka do Watykanu i Rzymu

5 dni z wylotem z Modlina/Krakowa

od 1590 PLN / os

Pielgrzymka do Ojca Pio w rocznicę śmierci

8 dni z wylotem z Modlina/Krakowa

od 2190 PLN / os

Pielgrzymka do Ojca Pio

6 dni z wylotem z Modlina lub Krakowa

tylko 1990 PLN / os

City Break Rzym

4 dni z wylotem z Modlina lub Krakowa

od 1390 PLN / os

Odnowienie Ślubowania dla malżeństw.

6 dni z wylotem z Modlina lub Krakowa

tylko 1990 PLN / os

Neapol Monte Cassino Watykan Rzym

6 dni z wylotem z Modlina

od 1950 PLN / os

Rzym, Watykan, Monte Cassino

4 dni z wylotem z Modlina/Krakowa

od 1590 PLN / os

Pielgrzymka do św. Rity

8 dni z wylotem z Modlina/Krakowa

od 1950 PLN / os

Mediolan stolica mody

4 dni z wylotem z Gdańska, Krakowa, Modlina i Wrocławia

od 1490 PLN / os

Wenecja, 5 dni

5 dni z wylotem z Krakowa i Modlina

od 1690 PLN / os

Toskania w 5 dni

5 dni z wylotem z Gdańska i Modlina

od 1650 PLN / os

Neapol i wyspa pełna kwiatów-Capri

4 dni z wylotem z Modlina lub Gdańska

od 1590 PLN / os

Rzym Wieczne Miasto 5 dni

5 dni z wylotem z Modlina/Krakowa

od 1690 PLN / os

Rzym Wieczne Miasto 5 dni

5 dni z wylotem z Modlina

od 1690 PLN / os

Pielgrzymka do Rzymu - San Giovanni Rotondo

6 dni z wylotem z Modlina/Krakowa

od 2290 PLN / os

Wenecja Romantic Tour

4 dni z wylotem z Warszawy

od 1890 PLN / os

Weekend w Rzymie

5 dni z wylotem z Modlina

od 1690 PLN / os

Toskania od Florencji do Pizy

8 dni z wylotem z lotn. Gdańsk-Rębiechowo

od 2790 PLN / os

Narodowa Pielgrzymka Polaków do Ojca Pio!

7 dni z wylotem z Warszawa/Okęcie

od 2290 PLN / os

Jesienny weekend w Rzymie

5 dni z wylotem z Modlina/Krakowa

od 1850 PLN / os

Zwiedzane miejsca: Wrocław ( spacer po mieście oraz panoramiczne zwiedzanie Wrocławia z pokładu statku wycieczkowego) , Zespół Klasztorny w Krzeszowie wraz z Bazyliką Mniejszą NMP jako przykład barokowego stylu w architekturze,  Świdnica wraz z  zabytkiem  kasy ,,O” wpisanym do światowego rejestru dziedzictwa światowego UNESCO Kościołem Pokoju zbudowanym bez cegieł, kamieni i gwoździ, Książ- monumentalny zespół zamkowo-ogrodowy (największy zamek gotycki a następnie przebudowany na renesansową  rezydencję na Dolnym Śląsku).


Organizator zapewnia:

•    Przejazd  autokarem klasy LUX
•    2 noclegi
•    2 śniadania i 3 obiadokolacje  2 w hotelu i jeden obiad w drodze powrotnej
•    Opieka  pilota z ramienia organizatora
•    Usługi przewodników licencjonowanych :  miejski we Wrocławiu, Książu i w Sanktuarium w Krzeszowie
•    Opłaty i bilety wstępu do zwiedzanych obiektów i na rejs statkiem po Odrze
•    Ubezpieczenie  NNW, KL
•    Podatek VAT
•    Opłata  klimatyczna

 
Termin: do uzgodnienia (4 dni)

Cena: do uzgodnienia
zostanie skalkulowana po podaniu przez zleceniodawcę  miejsca wyjazdu oraz ilości uczestników biorących udział w wycieczce.


PROGRAM WYCIECZKI:

1.Dzień
Zbiórka uczestników przed Kościołem Parafialnym w Konstancinie. Uroczysta Masza Św. a następnie wyjazd  w kierunku Wrocławia ,,Wenecji Północy” (miasto to zostało obdarzone na równi z takimi miastami jak Sankt-Petersburg, Sztokholm, Amsterdam inną potoczną  nazwą  ze względu na krajobraz ukształtowany przez wodę, kręte wąskie uliczki, urocze zaułki, zabytkową zabudowę spowitą poranną mgłą).  Przyjazd do Wrocławia ok. godz. 13-tej.   Spacer po Ostrowie Tumskim (katedra św. Jana Chrzciciela, pl. katedralny, ogrody biskupie, spacer uliczkami wyspy, most zakochanych, kościół Mariacki, bulwar Piotra Włostowicza)  a następnie rejs statkiem wycieczkowym podczas, którego licencjonowany przewodnik miejski zapozna uczestników wycieczki  z głównymi zabytkami miasta (rejs po Odrze jest jedną z największych atrakcji Wrocławia dzięki, któremu można podziwiać wspaniałą panoramę tego miasta oraz jego zespół architektoniczny a w szczególności jego najstarszą część). Następnie przejazd do Krzeszowa zakwaterowanie, obiadokolacja i nocleg.

2.Dzień
We wczesnych godzinach porannych Msza Św. śniadanie a następnie spotkanie z przewodnikiem i  zwiedzanie głównego sanktuarium i miejsca pielgrzymkowego Diecezji Legnickiej. Sanktuarium Matki Bożej Łaskawej to przede wszystkim Bazylika Mniejsza p.w. Wniebowzięcia NMP – piękna późnobarokowa świątynia z przebogatym wnętrzem, nazywana Europejską Perłą Baroku, w której na szczególną uwagę zasługuje ołtarz główny z monumentalnym obrazem Wniebowzięcia NMP, zespół fresków o tematyce biblijnej
i zakonnej oraz organy koncertowe (przez wielu uważane za najlepiej zachowane organy barokowe w tej części Europy).  Po wyjściu z Bazyliki uczestnicy (ministranci) przejdą do kościoła p.w. św. Józefa  gdzie zostaną zapoznani z cyklem fresków „Śląskiego Rembrandta” M. Willmanna „Radości i troski św. Józefa” - prezentującym w niespotykany sposób sceny z życia św. Rodziny. Następnie po krótkim odpoczynku  w godzinach popołudniowych  zwiedzanie Mauzoleum Piastów Świdnicko-Jaworskich, w którym w gotyckich sarkofagach spoczywają szczątki fundatorów krzeszowskiego opactwa. Następnie powrót do miejsca zakwaterowania, obiadokolacja i nocleg.

3.Dzień
Po Mszy Św. zjedzeniu śniadania wykwaterowaniu wyjazd do Książa pod Wałbrzychem na zwiedzanie z licencjonowanym przewodnikiem  jednego z największych zamków w Europie, trzeciego pod względem wielkości w Polsce i największego na Dolnym Śląsku. Zamek założony został w XIII w. Po licznych przebudowach jest mieszanką wielu stylów w architekturze i obecnie liczy 400 pomieszczeń. Następnie w godzinach popołudniowych, krótkiej przerwie, przejazd do Świdnicy gdzie uczestnicy zwiedzą zabytek architektury wpisany na listę światowego dziedzictwa kulturalnego UNESCO ,,Kościół Pokoju” wybudowany bez użycia cegieł, kamieni i gwoździ. Po krótkiej przerwie zjedzeniu obiadokolacji wyjazd w drogę powrotną do Konstancina. Planowany przyjazd ok. godz. 3-4 nad ranem. 

 

Uwagi:
1. Autokar zostanie podstawiony zgodnie z życzeniem klienta
2. Zakwaterowanie w pokojach 2/3/4 osobowych
3. Cena została skalkulowana dla grupy nie mniejszej niż 35 osób

                                                 

 

Jeżeli jesteś zainteresowany tą ofertą zostaw nam swoje dane, a my skontaktujemy się z Tobą by przedstawić Ci szczegóły. Wystarczy, że podasz swoje imię i adres email lub numer telefonu.

 1. Zapytanie o:
 2. Osoba kontaktowa*
  To pole jest wymagane.
 3. E-mail*
  Proszę podać prawidłowy adres e-mail.
 4. Telefon
  Invalid Input
 5. Informacje (preferowany termin, ilość osób itp)*
  To pole jest wymagane.
 6. Preferowana forma kontaktu
  Nieprawidłowe dane
 7. *
  To pole jest wymagane