Pielgrzymka do Watykanu i Rzymu Pielgrzymka do Ojca Pio w rocznicę śmierci Pielgrzymka do Ojca Pio City Break Rzym 4 dni Odnowienie Ślubowania dla malżeństw w Rzymie Wycieczka Neapol Monte Cassino Watykan Rzym Wycieczka Rzyma Monte Cassino Watykan Pielgrzymka do Sw Rity Wycieczka do Mediolanu Wycieczka do Wenecji Wycieczka do Toskanii City Break Neapol Pielgrzymka do Watykanu i Rzymu Pielgrzymka do Watykanu i Rzymu Pielgrzymka do Watykanu i Rzymu Pielgrzymka do Watykanu i Rzymu Pielgrzymka do Watykanu i Rzymu Toskania od Florencji do Pizy (8 dni) Narodowa Pielgrzymka Polaków do Ojca Pio! Jesienny weekend w Rzymie
preload image preload image

Pielgrzymka do Watykanu i Rzymu

5 dni z wylotem z Modlina/Krakowa

od 1590 PLN / os

Pielgrzymka do Ojca Pio w rocznicę śmierci

8 dni z wylotem z Modlina/Krakowa

od 2190 PLN / os

Pielgrzymka do Ojca Pio

6 dni z wylotem z Modlina lub Krakowa

tylko 1990 PLN / os

City Break Rzym

4 dni z wylotem z Modlina lub Krakowa

od 1390 PLN / os

Odnowienie Ślubowania dla malżeństw.

6 dni z wylotem z Modlina lub Krakowa

tylko 1990 PLN / os

Neapol Monte Cassino Watykan Rzym

6 dni z wylotem z Modlina

od 1950 PLN / os

Rzym, Watykan, Monte Cassino

4 dni z wylotem z Modlina/Krakowa

od 1590 PLN / os

Pielgrzymka do św. Rity

8 dni z wylotem z Modlina/Krakowa

od 1950 PLN / os

Mediolan stolica mody

4 dni z wylotem z Gdańska, Krakowa, Modlina i Wrocławia

od 1490 PLN / os

Wenecja, 5 dni

5 dni z wylotem z Krakowa i Modlina

od 1690 PLN / os

Toskania w 5 dni

5 dni z wylotem z Gdańska i Modlina

od 1650 PLN / os

Neapol i wyspa pełna kwiatów-Capri

4 dni z wylotem z Modlina lub Gdańska

od 1590 PLN / os

Rzym Wieczne Miasto 5 dni

5 dni z wylotem z Modlina/Krakowa

od 1690 PLN / os

Rzym Wieczne Miasto 5 dni

5 dni z wylotem z Modlina

od 1690 PLN / os

Pielgrzymka do Rzymu - San Giovanni Rotondo

6 dni z wylotem z Modlina/Krakowa

od 2290 PLN / os

Wenecja Romantic Tour

4 dni z wylotem z Warszawy

od 1890 PLN / os

Weekend w Rzymie

5 dni z wylotem z Modlina

od 1690 PLN / os

Toskania od Florencji do Pizy

8 dni z wylotem z lotn. Gdańsk-Rębiechowo

od 2790 PLN / os

Narodowa Pielgrzymka Polaków do Ojca Pio!

7 dni z wylotem z Warszawa/Okęcie

od 2290 PLN / os

Jesienny weekend w Rzymie

5 dni z wylotem z Modlina/Krakowa

od 1850 PLN / os

Zwiedzane miejsca: Wrocław ( spacer po mieście oraz panoramiczne zwiedzanie Wrocławia z pokładu statku wycieczkowego) , Szklarska Poręba, Praga ( Hradczany, Zamek Praski, Złota Uliczka, ogrody Wallensteina, Most Karola, Rynek Starego Miasta z Ratuszem i zegarem Orloj, wycieczka piesza w Karkonosze (Karkonoskie Centrum Edukacji Ekologicznej, wodospad Szklarki, wodospad Kamieńczyka), Świdnica, Kościół Pokoju.


Organizator zapewnia:

•    Przejazd komfortowym autokarem
•    3 noclegi  w Szklarskiej Porębie
•    3 śniadania i 3 obiadokolacje w pensjonacie i jeden obiad w drodze powrotnej
•    Opieka licencjonowanego pilota
•    Usługi przewodników licencjonowanych : górski w Karkonoszach, miejski we Wrocławiu i w Pradze oraz wjazd wyciągiem na Szrenicę
•    Opłaty i bilety wstępu do zwiedzanych obiektów i na rejs statkiem po Odrze
•    Ubezpieczenie  NNW, KL,
•    Podatek VAT
•    Opłata  klimatyczna za pobyt w Szklarskiej Porębie

 
Termin: do uzgodnienia

Cena: do uzgodnienia
zostanie skalkulowana po podaniu przez zleceniodawcę  miejsca wyjazdu oraz ilości uczestników biorących udział w wycieczce.


PROGRAM WYCIECZKI:

1.Dzień
Zbiórka uczestników  a następnie wyjazd  w kierunku Wrocławia ,,Wenecji Północy” (miasto to zostało obdarzone na równi z takimi miastami jak Sankt-Petersburg, Sztokholm, Amsterdam inną potoczną  nazwą  ze względu na krajobraz ukształtowany przez wodę, kręte wąskie uliczki, urocze zaułki, zabytkową zabudowę spowitą poranną mgłą).  Przyjazd do Wrocławia ok. godz. 13-tej.   Spacer po Ostrowie Tumskim (katedra św. Jana Chrzciciela, pl. katedralny, ogrody biskupie, spacer uliczkami wyspy, most zakochanych, kościół Mariacki, bulwar Piotra  Włostowicza)  a następnie rejs statkiem wycieczkowym podczas, którego licencjonowany przewodnik miejski zapozna uczestników wycieczki  z głównymi zabytkami miasta (rejs po Odrze jest jedną z największych atrakcji Wrocławia dzięki, któremu można podziwiać wspaniałą panoramę Wrocławia jego zespół architektoniczny a w szczególności jego najstarszą część). Następnie przejazd do Szklarskiej Poręby zakwaterowanie, obiadokolacja i nocleg. Dla chętnych spacer po najbliższej okolicy.   

2.Dzień
Po śniadaniu we wczesnych godzinach rannych spotkanie z przewodnikiem i przejazd autokarem przez przejście graniczne Jakuszyce-Harrachov do Pragi. Ci, którzy wiedzieli już Pragę zwykli określać ją "złotym miastem’’ lub "magiczną stolicą Europy”, która mimo upływu czasu nic nie straciła ze swojej świetności. I tak jak kiedyś urzekła Kartezjusza, Mozarta, Camusa potrafi to czynić nadal. Dziś to także miasto Vaclava Havla, Franza Kafki, Heleny Vondraćkovej czy Bogumila Hrabala. Warto zatem pójść w ich ślady i poddać się urokowi tego bajkowego czaru jaki je otacza. W tym mieście to co minęło przeplata się z codziennością dnia dzisiejszego. Każdy kto odwiedzi to miasto będzie oczarowany niezwykłą atmosferą barokowych pałaców, kościołów, gotyckich wież, renesansowych i secesyjnych domów mieszczańskich a także zapachem roznoszącym się z wielu karczm, w których każdy zdrożony turysta pożywi się daniem z tradycyjnej kuchni i z przyjemnością wychyli kufel czeskiego wyśmienitego piwa. Zwiedzanie Pragi rozpoczynamy od  najstarszego ośrodka władzy jaki powstał w Czechach  Hradczan (historia Pragi rozpoczyna się wraz z budową zamku założonego w IX wieku przez księcia Borzywoja)  następnie  zwiedzimy: Zamek Praski (pochodzący z XI w. siedziba królów Czech), Bazylikę św. Jerzego, Złotą Uliczkę (zwaną również Aleją Złotników, to na tej ulicy próbowano odkryć tajemnicę wiecznego życia i wytwarzania złota a w domu nr 22 przez jakiś czas mieszkał Franz Kafka) Most Karola, (który jest najbardziej znanym zabytkiem Pragi i najchętniej odwiedzanym przez turystów miejscem można tu spotkać setki ciekawych ludzi z całego świata, wypełniają go stragany z wyrobami rzemieślników oraz pamiątkami). Plac Wacława (miejsce historycznych wydarzeń, to tu proklamowano pierwszą republikę, stąd ruszyły pochody manifestantów w 1989, które doprowadziły do ,,aksamitnej rewolucji”. dawniej średniowieczny targ koński obecnie szeroka aleja głównie dla pieszych jest teraz praskim odpowiednikiem francuskich Pól Elizejskich), Nowe Miasto (nowoczesne sklepy, kawiarnie i kasyna oraz centrum biznesowo-handlowe),  Stare Miasto (najstarsza część Pragi gdzie zachował się średniowieczny układ ulic z ciemnymi zaułkami i wąskimi uliczkami na Rynku Starego Miasta zobaczymy ratusz ze słynnym zegarem astronomicznym Orloj , kościół Marii Panny przed Tynem, pomnik Jana Husa, dojdziemy do Bramy Prochowej, scesyjnego Domu Miejskiego, Uniwersytetu Karola. Czas wolny a następnie wyjazd w drogę powrotną do Polski. Około 21 powrót do Szklarskiej Poręby na obiadokolację i nocleg.

3.Dzień
Po śniadaniu spotkanie z przewodnikiem wjazd wyciągiem krzesełkowym na Szrenicę (1362 m. n.p.m. )  której wierzchołek położony nad górną granicą lasu jest znakomitym punktem widokowym na Karkonosze i góruje nad Szklarską Porębą. Po wjechaniu na szczyt wejście do     budynku schroniska.  Po krótkim odpoczynku  wypiciu ,,herbaty z cytryną” spacer grzbietami Karkonoszy do źródeł Łaby następnie zjazd kolejką do Szklarskiej Poręby. Zwiedzanie Karkonoskiego Centrum Edukacji Ekologicznej, Chaty Walońskiej oraz   podziwianie jednego z piękniejszych wodospadów Karkonoszy, wodospadu  rzeki Szklarki (Szklarka na enklawie Karkonoskiego Parku Narodowego płynie kaskadami i progami a najwyższym progiem jest właśnie wodospad Szklarki gdzie woda spada z 13,3 m). Powrót do hotelu na obiadokolację.

4.Dzień
Po śniadaniu i wykwaterowaniu z hotelu przejazd nad wodospad Kamieńczyka ( podziwianie   najwyższego wodospadu w polskich Karkonoszach, którego trzy kaskady mają łącznie 27 metrów wysokości). Następnie wyjazd w drogę powrotną do Szepietowa. W  drodze powrotnej postój w Świdnicy i zwiedzanie Kościoła Pokoju wpisanego na listę Światowego Dziedzictwa Kulturowego i Przyrodniczego UNESCO (Świątynia powstała w 1658r. i jest jednym z największych drewnianych kościołów w Europie, w którym zachowały się przepiękne polichromie i zdobienia). Przerwa na obiad.  Przyjazd  w godzinach wieczornych.  


Uwagi:
1. Autokar zostanie podstawiony zgodnie z życzeniem klienta
2. Zakwaterowanie w pokojach 2/3 osobowych
3. Cena została skalkulowana dla grupy nie mniejszej niż 35 osób

                                                 

 

Jeżeli jesteś zainteresowany tą ofertą zostaw nam swoje dane, a my skontaktujemy się z Tobą by przedstawić Ci szczegóły. Wystarczy, że podasz swoje imię i adres email lub numer telefonu.

 1. Zapytanie o:
 2. Osoba kontaktowa*
  To pole jest wymagane.
 3. E-mail*
  Proszę podać prawidłowy adres e-mail.
 4. Telefon
  Invalid Input
 5. Informacje (preferowany termin, ilość osób itp)*
  To pole jest wymagane.
 6. Preferowana forma kontaktu
  Nieprawidłowe dane
 7. *
  To pole jest wymagane